سرانجام اندروید ۸ برای دو موبایل اکسپریا XZ و XZs سونی عرضه شد

سرانجام اندروید ۸ برای دو موبایل اکسپریا XZ و XZs سونی عرضه شد

چند وقتی هست که از معرفی سیستم عامل جدید اندروید می گذرد یعنی همان اندروید ۸٫اگر در خبرهای مطلع شده باشید،. نسخه جدید اندروید ابتدا در اختیار کاربران گوشی‌های نکسوس و پیکسل قرار خواهد گرفت و پس از آن بسته به تولیدکننده‌های متفاوت در اختیار سایر کاربران قرار می‌گیرد.بی شک از ویژگی های منحصر به فرد آن در خبرهای اخیر،مطلع شده اید.

بر همین اساس ،بر حسب وعده های قبلی ،سیستم عامل جدید اندروید در موبایل اکسپریا مورد استفاده قرار گرفت.با جزئیات خبر با ما همراه باشید.پس از موبایل اکسپریا XZ پرمیوم، حالا ارائه آپدیت اندروید ۸ برای دو پرچمدار دیگر سونی یعنی اکسپریا XZ و XZs نیز آغاز شده است. از زمان معرفی هر دوی این محصولات حدود یک سال می گذرد و حالا با دریافت این آپدیت روحی تازه در کالبد آنها دمیده خواهد شد.

 

اندروید 8


باید به این مهم اشاره نمود که؛دارندگان این دو موبایل با مراجعه به بخش آپدیت های نرم افزاری موبایل خود با آپدیت نسخه ۴۰۱٫ ۴۱٫۳A.0 مواجه خواهند شد که حجمی برابر با ۱.۲ گیگابایت دارد.طبق اعلام سونی این به روز رسانی شامل برخی قابلیت های جدید از جملهReminders است که می تواند پیشنهادات مفیدی را برای انجام کارهای ناتمام به کاربر ارائه دهد. از دیگر ویژگی های آپدیت اندروید اوریو برای دو موبایل اکسپریا XZ و XZs سونی می توان به ارائه تنظیمات پیشنهادی نسبت به نحوه استفاده شما از موبایلتان، انتخاب متن هوشمند و پر کردن خودکار فرم ها اشاره کرد.

همچنین گفتنی است که؛آپدیت مذکور علاوه بر ارائه تمام قابلیت ها و بهبودهای جدیدترین نسخه سیستم عامل گوگل، شامل بسته امنیتی ماه نوامبر این شرکت برای موبایل های اندرویدی نیز خواهد بود.پیش بینی می شود تلفن هوشمند اکسپریا X پرفومنس کاندید بعدی سونی برای به روز رسانی به اندروید ۸ باشد و احتمالاً این امر تا قبل از پایان سال جاری میلادی محقق خواهد شد.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.