از احتمال حاضرشدن گلکسی اس ۹ در CES 2018 تا بهره مندی از هوش مصنوعی

از احتمال حاضرشدن گلکسی اس ۹ در CES 2018 تا بهره مندی از هوش مصنوعی

اگر شما نیز یکی از طرفداران محصولات و پرچمداران جدید کمپانی سامسونگ هستید،با ما همراهی نمایید.شایان ذکر است که؛ به گفته ایوان بِلَس، گویا امسال گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس را برای نمایش در ابتدای ماه ژانویه ۲۰۱۸ و نمایشگاه CES آماده کرده است.شایان ذکراست که، احتمالا بزرگترین و دلنشین ترین تغییر، عوض کردن جایگاه سنسور اثر انگشت و قرار دادن آن زیر دوربین اصلی موبایل باشد. اگر با گلکسی اس ۸، ۸ پلاس و نوت ۸ کار کرده باشید قطعا تجربه خوبی از جایگاه اثر انگشت و کثیف شدن لنز دوربین خود ندارید.

هر دو موبایل از اسپیکرهای استریو AKG بهره می برند و نگران هم نباشید، اگر ایوان بلس درست بگوید، جک هدفون از کهکشانی های جدید کره ای نیز حذف نمی شوند و سر جای خود باقی خواهند ماند.در نهایت، شایعات به ساخت داک DeX جدید اشاره کرده اند که اجازه می دهد تا تلفن همراه شما در حالت خوابیده قرار بگیرد تا از آن به عنوان کیبورد مجازی و یا تاچ پد نیز استفاده کرد. همچنین این داک جدید با گلکسی های قبلی نیز سازگار خواهد بود.

 

گلکسی اس 9

از سوی دیگر واضح است که؛هوش مصنوعی خصوصاً در صنعت تلفن های هوشمند نفوذ قابل توجهی داشته،در این بین سامسونگ هم به عنوان یکی از بزرگان دنیای موبایل، با ارائه دستیار صوتی هوشمند بیکسبی و در نظر گرفتن دکمه فعال سازی مخصوص آن برای موبایل های پرچمدار اخیر خود، نشان داده برنامه های ویژه ای برای تکنولوژی مورد بحث دارد و اکنون خبر می رسد که هوش مصنوعی احتمالاً اصلی ترین مزیت گلکسی اس ۹ به عنوان پرچمدار بعدی سامسونگ خواهد بود.

سامسونگ از عنوان Galaxy AI UX برای رابط کاربری موبایل های خانواده گلکسی استفاده کرده است.بر اساس گزارشات قبلی، کمپانی کره ای با سرمایه گذاری در استارتاپ چینی «DeePhi Tech» و شرکت انگلیسی «Graphcore»، به دنبال محکم کردن پایه های فناوری خود در زمینه هوش مصنوعی بوده است.

گفتنی است که؛ اخیراً طی مراسم رونمایی از بیکسبی در چین، با استفاده از عنوان «Galaxy AI UX» برای رابط کاربری موبایل های خانواده گلکسی، به صورت ضمنی به حضور جدی هوش مصنوعی (AI) در محصولات بعدی خود به ویژه گلکسی اس ۹ اشاره کرده است.گفتنی است سامسونگ سال گذشته نیز از عنوان «Samsung Experience» برای رابط کاربری موبایل های خانواده گلکسی استفاده کرده بود که حالا با توجه به روند جهانی، تغییر جدید نشان دهنده تأکید کمپانی کره ای بر نقش اصلی هوش مصنوعی در پرچمداران بعدی خواهد بود.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.