آیا Mate 10 هوآوی قیمتی در حد آیفون X خواهد داشت؟

آیا Mate 10 هوآوی قیمتی در حد آیفون X خواهد داشت؟

اینروزها با کمی تاخیر دو کمپانی اپل و هوآوی مشغول رونمایی از پرچمداران جدید خود هستند که هر کدام از این دومحصول در جایگاه خود از ویژگی های منحصربفردی برخوردارند.همانطور که میدانید شرکت فناوری هوآوِی شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. هوآوِی بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است .

همچنین تمرکز اصلی شرکت هواوی ساخت تلفن همراه و ایجاد شبکه از طریق مشارکت بود.شایان ذکر است که؛زمان کمی تا معرفی موبایل پرچمدار آتی هوآوی، یعنی Mate 10 و Mate 10 Pro در ۲۴ مهر ماه باقی مانده. تا به حال مشخصات سخت افزاری و چندین تصویر زنده و رندر از آنها منتشر گشته که هنوز واقعیت و یا شایعات بودن آن مشخص نشده.باید منتظر ماند تا زمان رونمایی از محصول.

و  اما به تازگی براساس آخرین اخبار رسیده، مشخص شده که برای خرید بالاترین نسخه باید مبلغی فراتر از قیمت آیفون X پرداخت نمایید.قیمت قوی ترین مدل میت ۱۰ پرو ۱۱۳۸ دلار خواهد بود.بر اساس اطلاعات منابع چینی، قیمت بالاترین مدل میت ۱۰ پرو، ۱۱۳۸ دلار خواهد بود. چندی از ویژگی های عبارتند از؛این نسخه از ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است. البته سه مدل ارزان تر بهره مند از ۶ گیگابایت رم نیز به بازار عرضه می شوند که دارای حافظه های داخلی ۲۵۶، ۱۲۸ و ۶۴ گیگابایت هستند و به ترتیب قیمت ۱۰۲۴، ۹۴۱ و ۸۳۵ دلار دارند.

 

Mate 10

باید خاطر نشان کرد که؛ بالاترین مدل میت ۱۰ با ۶ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی و با قیمت ۸۵۰ دلار عرضه خواهد شد. این اسمارت فون دو نسخه ارزان تر نیز دارد: یک مدل با قیمت ۷۴۴ دلار که از ۶ گیگابایت رم به همراه ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است و دیگری قیمت ۶۵۳ دلاری دارد و به همراه ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی عرضه می گردد.

در انتها شایان توجه است که عنوان کنیم؛ این قیمت ها مربوط به بازار چین است و معمولاً موبایل هایی که در بازار جهانی عرضه می گردند، قیمت بالاتری نسبت به نسخه های عرضه شده در این کشور دارند. به همین دلیل انتظار می رود قیمت نسخه های بین المللی میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو کمی بالاتر باشد.جال در انتها نظر شما درباره این اسمارت فون های جدید هوآوی چیست؟آیا ویژگی های بینظیر آن سبب شده که مورد علاقه شما واقع شود یا خیر؟

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.