جدیدترین رنگ و مدل‌های روسری سال 1400 و 2021

روسری‌ها و شال‌ها یکی از پوشش‌های مهم زنانه و دخترانه هستند. بسیاری از خانم‌های خوش‌پوش با نزدیک شدن به عید نوروز به دنبال جدیدترین‌های مدل شال و روسری سال ۱۴۰۰ هستند.

این پوشش زنانه در سال ۱۴۰۰ طرح و رنگ‌های متنوعی دارد و هر کسی می‌تواند با توجه به سلیقه خود یک انتخاب به روز و جذاب داشته باشد.

اگر به دنبال جدیدترین ترندهای شال و روسری ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ هستید، با ایده آل مگ همراه باشید.

جدیدترین مدل‌های شال و روسری سال

در ابتدا جدیدترین‌های مدل روسری سال ۱۴۰۰ را به شما معرفی می‌کنیم.

مدل روسری سال ۱۴۰۰روسری‌های گل‌دار

استفاده از طرح‌ها و تزئینات گل‌دار در لباس‌ها، کفش‌ها و کیف‌ها یکی از ترندهای سال ۱۴۰۰ است؛ این ترند را می‌توان در روسری‌ها هم دید. یکی از نکات جالب در مورد این مد سال ۱۴۰۰، استفاده از طرح‌های گل‌دار خیلی ریز یا خیلی درشت است؛ یعنی هم روسری با گل‌های خیلی بزرگ و هم روسری با گل‌های ریز ترند شده است.

مدل روسری گلدار

روسری‌های راه راه برای سال ۱۴۰۰

دومین طرح محبوب سال ۲۰۲۱ یا ۱۴۰۰، طرح راه راه است. در سال‌های قبل طرح‌های ببری یا زبرا ترند بود اما در سال ۱۴۰۰ این طرح‌ها جای خود را به الگوی راه راه دادند.

جدیدترین مدل روسری 2021جدیدترین مدل روسری 1400

مدل کیف مد سال ۱۴۰۰ و ۲۰۲۱ مجلسی با طراحی‌های خاص و پرطرفدار
بخوانید

شال و روسری سال ۱۴۰۰ با طرح شطرنجی

طرح شطرنجی برای شال و روسری دو سالی است که خیلی باب شده است. این طرح معمولا به رنگ سفید و مشکی یا در ترکیب با گل‌ها دیده می‌شود.

روسری طرح شطرنجی

مدل روسری سال ۱۴۰۰ با طرح‌های چهار خانه

الگوی چهارخانه یکی از طرح‌هایی است که هیچ وقت از مد نمی‌افتد و در سال ۱۴۰۰ هم یکی از ترندهای روسری و شال است.

جدیدترین مدل روسری و شال 2021

روسری‌های آبرنگی با طرح ابسترک (Abstract)

روسری و شال‌های آبرنگی ترند بعدی سال ۱۴۰۰ هستند. معمولا در این روسری‌ها از رنگ‌های روشن، گرم و پاستیلی بیشتر استفاده شده است.

مدل جدید روسری 2021

مدل جدید روسری 2021

شال و روسری ۱۴۰۰ با طرح ستاره دریایی و صدف

عکس و طرح ستاره دریایی، صدف و کلا هر چیزی که مربوط به دریا و اقیانوس باشد، در لباس‌ها به خصوص شال و روسری سال ۱۴۰۰ زیاد دیده می‌شود. این سری از شال و روسری سال ۱۴۰۰ حال و هوای دخترانه دارند و رنگ غالب آن‌ها آبی اقیانوسی یا آبی تیره است.

استفاده از اکسسوری‌های مرواریدی یا زیورآلاتی که آویز صدف یا ستاره دریایی دارند از مدهای سال ۱۴۰۰ هستند.

روسری و شال با طرح بچه گربه

استفاده از طرح بچه گربه بر روی روسری‌ها و شال‌ها هم یکی دیگر از پوشش‌های دخترانه سال ۱۴۰۰ می‌سازد.

روسری با طرح بچه گربه

روسری طرح‌های ابر و بادی

این طرح هم مثل الگوی شطرنجی، در مجموعه طراحی‌های سال‌های قبول وجود داشت و امسال هم دوباره آن را در لباس‌ها و روسری‌ها می بینیم.

جدیدترین مدل شال 1400

مدل روسری سال ۱۴۰۰ با عکس یا طرح زنجیر

استفاده از عکس و طرح زنجیر در روسری‌های برند هرمس زیاد دیده می‌شود؛ اما امسال برندهای دیگر هم از این المان در طراحی‌های خود استفاده کرده‌اند.

مدل روسری مجلسی 2021

شال جدید ۱۴۰۰ و روسری حریر نازک

یکی از زیباترین و البته ظریف‌ترین ترندهای روسری سال ۱۴۰۰ ، روسری و شال‌های حریر است. اگر به دنبال یک پوشش مجلسی شیک و خاص هستید، حتما از این شال و روسری‌ها استفاده کنید.

جدیدترین مدل شال 2021

شال جدید ۱۴۰۰ و روسری‌های سال ۲۰۲۱ گیپور

روسری‌ها و شال‌های گیپور آخرین مورد از پوشش‌های ترند سال ۲۰۲۱ هستند. از این موارد هم می‌توانید به عنوان شال و روسری مجلسی استفاده کنید.

مدل روسری حریر با دور دوز گیپور

رنگ روسری سال ۱۴۰۰

بعد از آشنایی با طرح‌های ترند روسری و شال در سال ۱۴۰۰ ، بهتر است با رنگ‌های مناسب برای این پوشش زنانه آشنا شویم.

روسری رنگ سال ۱۴۰۰

مانند هر یک از پوشش‌ها، روسری و شال را هم می‌توان به رنگ سال ۱۴۰۰ انتخاب کرد. همان طور که می‌دانید موسسه پنتون دو رنگ خاکستری و زرد روشن را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ و ۱۴۰۰ ، انتخاب کرد. اگر یک مانتوی خاکستری دارید می‌توانید آن را با یک روسری زرد رنگ ست کنید یا یک مانتوی زرد را با یک روسری خاکستری.

مدل شال رنگ سال 1400روسری رنگ سال 1400

شال رنگ سال 1400

سفید و مشکی

یکی از ترندهای شیک سال ۱۴۰۰، لباس‌های سفید و سیاه است. برای رنگ شال ۱۴۰۰ یا روسری آن می‌توانید از سفید و سیاه استفاده کنید. شطرنجی، چهارخانه و راه راه از جمله بهترین طرح‌ها برای این رنگ‌ها هستند.

روسری شطرنجی سفید و مشکی

رنگ‌های پاستیلی

از بهترین رنگ‌ها برای روسری‌های دخترانه سال ۱۴۰۰، رنگ‌‌های پاستیلی هستند. این رنگ‌ها چند سالی است که زیاد در لباس‌های طراحان برتری چون هرمس و الی ساب دیده می‌شوند. بهترین طرح‌های روسری و شال پاستیلی برای سال ۱۴۰۰، طرح‌های بچه گربه، زنجیر و گلدار هستند.

روسری دخترانه 2021

طلایی و نقره‌ای

طلایی و نقره‌ای هم دو رنگ پرطرفدار هستند. روسری‌ و شال‌های لمه نقره‌ای و روسری با تزئینات پولکی طلایی از جمله بهترین مدل‌های این دسته هستند.

قرمز

یکی از رنگ‌های زیبا و ترند برای بهار ۱۴۰۰، قرمز است. قرمز رنگی است که به خوبی با رنگ‌های سال ۱۴۰۰ ست می‌شود؛ پس می‌توانید مانتوی طوسی یا زرد خود را با شال یا روسری قرمز ست کنید.

روسری برای عید 1400

آجری

رنگ بعدی لیست ما، آجری است. آجری رنگی است که معمولا با رنگ پوست‌های مختلف هم‌خوانی دارد. این رنگ هم با خاکستری و زرد روشن به خوبی ست می‌شود.

جدیدترین مدل روسری 1400

پرتغالی

این رنگ طیف نارنجی هم با رنگ‌های سال ۱۴۰۰ ست می‌شود. اگر دوست دارید سردی و مردگی رنگ خاکستری را کمتر کنید حتما یک شال یا روسری پرتغالی بخرید.

سرخابی

سرخابی یکی از رنگ‌های موجود در طیف قرمز است. این رنگ بیشتر برای دختران جوان و نوجوان مناسب است.

سبز لجنی

سبز لجی یکی از رنگ‌های ترند برای بهار ۱۴۰۰ است. این رنگ هم با زرد و خاکستری به خوبی ست می‌شود. سبز لجنی یک رنگ مناسب برای روسری سال ۱۴۰۰ خانم‌هایی است که رنگ پوست گرم و تیره دارند.

مسی

آخرین رنگ لیست ما هم مسی است. این رنگ به خوبی با زرد ست می‌شود اما برای ست کردن با رنگ طوسی بهتر است از طیف‌های خیلی روشن آن استفاده کنید.

روسری آجری رنگ

سخن پایانی

برای انتخاب شال و روسری عید نوروز ۱۴۰۰ حتما این نکته را در نظر بگیرید که اگر مانتوی شما طرح‌دار است، از یک روسری ساده استفاده کنید؛ اما اگر مانتوی عید شما ساده است می‌توانید از روسری‌هایی با طرح‌های گل‌گلی، بچه گربه یا طرح ستاره دریایی هم استفاده کنید.

به نظر شما کدامیک از روسری‌ها و شال‌های سال ۱۴۰۰ جذاب‌تر است؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

سوالات متداول

مانتوهای گیپور را با چه شال یا روسری ست کنیم؟

بهتر است مانتوهای گیپور را با روسری‌ها و شال‌های ساده ست کنید؛ مخصوصا اگر مانتوی شما کار شده است یا رنگ‌های مختلفی در آن وجود دارد. شال و روسری‌های حریر ساده انتخاب مناسبی برای این نوع مانتو هستند.

کدام طرح روسری‌ها را در سال ۱۴۰۰ نپوشیم؟

طرح‌های پلنگی، زبرا یا ببری و لوگویی در سال‌های قبل ترند بودند؛ اما در سال ۱۴۰۰ کمتر می‌توان آن‌ها را در طراحی‌ها و پوشش‌ها دید.

بهترین جنس روسری برای بهار ۱۴۰۰ چیست؟

برای انتخاب درست جنس روسری بهاره باید به آب و هوای منطقه خود دقت کنید. برای مناطق سردسیر بهتر است، روسری و شال‌هایی با جنس ابریشم توییل و کجراه بپوشید؛ اما در مناطق گرمسیر از روسری‌های نخی استفاده کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code