فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی و تبلیغات بسیار در شبکه های اجتماعی متدها و روش های جدیدی برای آرایش و زیبایی در دسترس همگان قرار می گیرد و از آنجایی که بانوان تمایل زیادی به زیبایی ظاهری خود دارند بیشتر در پی یافتن اطلاعات درباره این متدها می باشند.

ما در این بخش به توضیح  فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ و تاتو می پردازیم :

 

فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ

 

تاریخچه

میکرو یا به عبارتی تاتوها برای اولین بار حدود ۲۵ سال پیش در سراسر آسیا برجسته شدند. این متد در آسیا برای بیماران سرطانی که به دلیل شیمی درمانی موهای خود را از دست داده بودند استفاده می شده و به دلیل اینکه این متدها بسیار طبیعی جلوه می کردند محبوب شده و رواج یافتند.

همانطور که می دانید طی سالهای اخیر از تاتو با نام های دیگری یاد می شود اگرچه اساس کار در همه آن ها یکی است اما هر کدام به طریقی با هم متفاوت اما مکمل یکدیگر هستند.

فیبروز

فیبروز که یکی از زیرمجموعه های میکروبلیدینگ به شمار میرود، یک تکنیک جدید برای هاشور ابرو به حساب می آید که توسط آکادمی معتبر فیبروز ایجاد شده است. از لحاظ ظاهری فیبروز فرم خیلی طبیعی تری نسبت به تاتو ابرو دارد. بهتر است بدانید که بیس اصلی همه این متد ها تزریق جوهرهای سازگار با پوست به زیر پوست ابرو است تا حالتی شبیه تار مو ایجاد کنند.

 

فیبروز

 

روش انجام فیبروز

میکروبلیدینگ به روش فیبروز روشی نیمه دائمی است که با ایجاد خطوط به صورت نا منظم و با طول های متفاوت ایجاد می شود. رنگ های مورد استفاده در این متد از نوع مواد ارگانیک و بدون فلزات سنگین هستند به همین دلیل این رنگدانه ها به سادگی جذب پوست می شوند تا بیشتر به ابروی طبیعی شبیه باشد و طبیعی تر جلوه کند.این خطوط معمولا مناسب با فرم و اجزای صورت و متناسب با سلیقه مشتری انجام می شوند.

در میکروبلیدینگ به روش فیبروز، هاشورها به صورت دستی یعنی با فشار دست و توسط سوزن هایی یکبار مصرف انجام می شوند به همین دلیل برای طبیعی تر و زیباتر شدن آن نیاز به مهارت، دقت و اجرای صحیح و با کیفیت متخصص میکروکاردارد.

 

روش انجام فیبروز

 

خصوصیات مثبت و منفی که باید در رابطه با فیبروز ابرو بدانید

در روش فیبروز به دلیل دستی بودن انجام کار ابروهایی طبیعی خواهیم داشت و مشکلاتی که در تاج و ارک ابروها وجود دارد را می توان به سادگی حل نمود.پاک کردن و یا تغییر حالت این نوع تاتوها راحت تر است و درد و سوزش آن نسبت به روش های قدیمی به دلیل کار در عمق کم پوست کم است.

نکته مهم در طراحی ابرو به روش فیبروز جنس رنگ های آن ها می باشد که بعد از پاک شدن ته رنگ قرمز به جا نمی گذارند و کاملا محو می شوند.خصوصیات فیبروز

 

میکروپیگمنتیشن

میکروپیکمنتیشن ابرو یکی دیگر از روش های تاتو است که از آن به عنوان آرایش دائم نیز یاد می شود.این روش فقط مختص ابروها نبوده و در قسمت های دیگر از جمله سر، لب،چشم و دیگر قسمت های بدن نیز کاربرد دارد. این روش به وسیله دستگاهی استاندارد و با وسایل یکبار مصرف و استریل شده برای تاتو استفاده می شود که با سیستم بسته ای که دارند، تضمین کننده عدم برگشت خون و آلودگی از فردی به فرد دیگر است.

 

میکروپیگمنتیشن

 

خصوصیات مثبت و منفی که باید در رابطه با میکروپیگمنتیشن ابرو بدانید

در روش میکروپیگمنتیشن میزان عمق نفوذ سوزن و سرعت حرکت سوزن توسط صفحه ی دیجیتال دستگاه تعیین می شود به این ترتیب خطوطی که در سطح پوست ایجاد می شوند شبیه هم، هم عمق و پهنای کل طول خطوط یکسان است.

دوام و ماندگاری در روش میکروپیگمنتیشن حدودا بین شش ماه تا یک سال براساس نوع پوست است؛اما باید این را هم دانست که هرچه پوست چرب تر باشد ماندگاری کم تر است وهرچه پوست شما نرمال تر و خشک تر باشد بهتر، ایده آل تر و ماندگارتر خواهد بود.

با توجه به اینکه در روش میکروپیگمنتیشن از ابزار دیجیتالی برای تنظیم میزان نفوذ رنگ درعمق پوست و حرکت سوزن استفاده می شود، می توان از دوام آن مطمئن تر بود در برخی موارد مشاهده شده که این متد بر روی پوست ایده آل تا دو سال نیز ماندگاری داشته است.

 

خصوصیات میکروپیگمنتیشن

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code