مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه برای صورت های گرد و کشیده

مدل موی کوتاه مخصوص افرادی است که از داشتن موهای بلند خسته شده‌اند و می‌خواهند موهای خود را کوتاه کنند. اولین سوالی که باید بسیار به آن اهمیت دهید، این است که چه مدلی به صورت شما می آید؟

مدل موهای شما باید با توجه به حالت و شکل هندسی صورت شما انتخاب شود. پس قبل از این که موهای خود را کوتاه کنید، باید حالت چهره خود را بدانید.

برای چهره های کشیده یا گرد با توجه به حجم مو، می‌توان مدل‌های مختلفی کوتاه کرد. مدلی که انتخاب می‌کنید باید زیبایی‌های چهره و حالت صورت‌تان را دو چندان کند. هم چنین نواقص صورت را کمتر نشان دهد. برای مثال افرادی که پیشانی بلندی دارند باید مدل هایی را انتخاب کنند که بلندی پیشانی شان را بپوشاند.

مدل موهای کوتاهی وجود دارد که می‌توانند چهره شما را کشیده تر یا بیضی نشان دهد یا یک صورت کشیده، پهن‌تر به نظر برسد. همچنین مدل‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود پیشانی‌های بزرگ از بین بروند.

در حالی که شکل چهره موضوعی است که باید در نظر بگیرید، فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باید در انتخاب مدل موی کوتاه نقش داشته باشند. در هنگام انتخاب یک سبک مو ، شخصیت ، سبک زندگی و چهره خود را در نظر بگیرید.

در این مقاله از مجله اینترنتی ایده آل مگ می‌توانید جدیدترین مدل موی کوتاه دخترانه و زنانه را مشاهده کنید. با ما همراه باشید.

پیدا کردن شکل صورت 

بسیاری از افراد از چهره مشخصی برخوردار هستند. صورت افراد به طور کلی به شش شکل طبقه بندی می‌شوند:

  • بیضی
  • کشیده
  • مربع
  • گرد
  • الماسی
  • شکل قلب
اگر نمی توانید با نگاه کردن به یک آینه بگویید چه شکلی دارید، راهی برای اندازه‌گیری صورت وجود دارد که می‌تواند شما را در جهت تشخیص درست صورت کمک کند.  به طور کلی، توصیه های زیبایی بیشتر برای خانم‌هایی که صورت‌های گرد، مربع، کشیده یا قلبی دارند بسیار مفید است.

از آنجایی که مدل‌های زیادی وجود خواهد داشت که متناسب با فرم صورت شما باشد، ممکن است انتخاب مدل مناسب سخت باشد. قانون کلیدی برای یافتن یک مدل موی عالی برای شکل چهره، برجسته کردن بهترین ویژگی‌های شماست.

بهترین مدل موهای کوتاه دخترانه

صورت با قلب: موی چتری راه بسیار خوبی برای پنهان کردن پیشانی بزرگ در صورت‌های قلبی است.
صورت بلند: هرچه موهای شما بلندتر باشد، چهره شما کشیده‌تر خواهد شد. بهتر است سبک‌هایی که حجم زیاد مو را نشان می‌دهند، انتخاب کنید.
صورت بیضی: تقریباً هر مدل موی این شکل صورت را شکوفا می‌کند.
صورت گرد:  گزینه‌های بهتر شامل مدل موهایی هستند که تا زیر چانه هستند. اگر موهای مجعد یا موج‌دار دارید، کوتاه شدن بیش از حد مو ممکن است عرض بیشتری به قسمت گونه اضافه کند. مدل موهای کوتاهی که حجم موی بالایی ایجاد می‌کنند می‌توانند صورت شما را کشیده تر نشان دهند.

چگونه ریزش مو را درمان کنیم؟
بخوانید

شکل صورت من چگونه است؟

قبل از اینکه بتوانید جذاب‌ترین مدل موهای خود را پیدا کنید، باید مشخص کنید شکل صورت شما کدام است. برای انجام این کار، سعی کنید از موهای خود که به پشت بسته شده است، عکسی بگیرید که مقابل دوربین قرار گرفته است.

فرم صورت مناسب

سپس، در قسمت بیرونی صورت خود بررسی کنید و ببینید صورت شما به کدام شکل بیشتر شبیه است. از طرف دیگر، می‌توانید با تمرکز بر عرض ابرو، گونه ها، لب و فک و طول صورت خود از پیشانی تا چانه و اندازه‌گیری آن، شکل صورت خود را تشخیص دهید.

به عنوان مثال ، اگر صورت شما طول و عرض یکسان داشته باشد، احتمالاً مربع یا گرد است. یا اگر صورت شما از پیشانی تا خط فک پهن‌تر شود ، احتمالاً شکل مثلث است.

 

جدید ترین مدل موی کوتاه دخترانه برای صورت های گرد


شکل صورت گرد به طور معمول دارای طول و عرض یکسان و همچنین گونه‌های برجسته و گرد است. بنابراین برش‌های لایه لایه بلند و برش‌های پیکسی، بهترین شکل ممکن برای این صورت‌ها به نظر می‌رسد.

اگر می‌خواهید یک لایه انتخاب کنید، لایه‌های بلند از اطراف خط فک را انتخاب کنید. از مدل باب‌ها و برش‌های تک طول به همراه لایه‌های کوتاه در اطراف صورت و فرهای کامل استفاده کنید.

برای صورت‌های گرد، بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنید که گردی صورت را کم‌تر نشان دهد. بسته به حجم موهایتان می‌توانید مدل‌های مختلفی را انتخاب کنید.

مدل‌هایی که حالت خرد دارند برای موهای پرپشت مناسب‌ترند. زیرا با کوتاه کردن آن‌ها کمی از حجم موها گرفته می‌شود. اما به طور کلی محدودیتی برای صورت‌های گرد وجود ندارد.

در ادامه بهترین مدل‌‌های کوتاه دخترانه برای صورت‌های گرد را مشاهده خواهید کرد:

مدل موی کوتاه چتری
مدل موی کوتاه چتری
موی ساده و شیک
مدل موی ساده و شیک
مدل مصری
مدل موی مصری
مدل موی کوتاه اسپرت
مدل موی کوتاه اسپرت
 موی زنانه لایه ای
مدل موی زنانه لایه ای
کوتاه بهم ریخته
مدل موی بهم ریخته
مدل موی دخترانه 
مدل موی دخترانه 
مدل شلوغ
مدل موی شلوغ
 موی خیلی کوتاه 
مدل موی خیلی کوتاه 

جدید ترین مدل موی کوتاه دخترانه صورت های کشیده و بیضی

اگر صورت کشیده و پیشانی بلندی دارید، بهتر است موها را مدلی کوتاه کنید که قسمتی از موها روی پیشانی قرار بگیرد. به این صورت کمی از بلندی پیشانی گرفته می‌شود.

اگر گردنتان کوتاه است، مدل موی خیلی کوتاه مناسب است تا گردنتان بیشتر دیده شود. اما اگر گردن بلندی دارید مدلی را انتخاب کنید که یک طرف موها بلندتر باشد تا بلندی آن را بپوشاند.

در ادامه جدیدترین مدل‌ها برای صورت‌های کشیده و بیضی شکل را مشاهده خواهید کرد:

مدل موی زنانه جدید برای صورت کشیده
مدل موی زنانه جدید برای صورت کشیده
موی زنانه جدید برای صورت کشیده
مدل موی زنانه برای صورت کشیده
موی زنانه برای موهای لخت
مدل موی زنانه برای موهای لخت
مدل موی زنانه جدید
مدل موی زنانه جدید
مدل موی دخترانه شلوغ
مدل موی دخترانه شلوغ
مدل دخترانه ساده و زیبا
موی دخترانه ساده و زیبا

کلام پایانی 
امیدواریم با بررسی مدل‌‌های معرفی شده در این مقاله، بتوانید مدل موی کوتاه دلخواه خود را انتخاب کنید. فراموش نکنید که فرم ظاهری صورت شما، حرف اول را در انتخاب مدل موی مناسب، خواهد زد.

اگر شما مدل کوتاه دیگری سراغ دارید که احساس می‌کنید به صورت‌های گرد یا بیضی شکل می‌آید، حتما با ما در میان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code