فرق بین نوت۴ و نوت۵

فرق بین سری نوت۴ و نوت۵

امروزه اکثر افراد یک گوشی تلفن هوشمند را به همراه خود دارد و روزانه درصدد یافتن بهترین و به روز ترین نوع گوشی می باشند. در این میان برای برخی از افراد انتخاب از بین ۲ گوشی کاری بسیار سخت می باشد و نیاز دارد که به طور دقیق از تمامی ویژگی های گوشی های موردنظر با خبر باشد.

در اینجا می خواهیم برای شما ۲ عضو از خانواده سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم ، نوت ۴ و نوت۵٫ خیلی از عرضه گوشی گلگسی نوت ۴ به بازار نگذشته است که گوشی نوت۵ به بازار عرضه شد و این کار انتخاب را برای خریداران این گوشی سخت کرده است. گلگسی نوت ۵ با ظاهری زیبا و باطنی قدرمندتر آمده است تا جایه نوت ۴ را بگیرد. در ادامه این دو مدل از گوشی را باهم مقایسه خواهیم کرد.

 

گوشی های سری نوت سامسونگ بی شک یکی از پرطرفدارترین نوع گوشی در میان مردم و عوامل بازار هستند. این محبوبیت از همان سال ۲۰۱۱ که اولین سری نوت وارد بازار شده، پیدایش پیدا کرده است. باید دید نوت۵ چه تغییراتی نسبت به پیشکسوت خود داشته است. آیا نوت ۵ آن‌قدر ارزش دارد که به‌خاطرش نوت ۴ را کنار بگذاریم یا هنوز هم نوت ۴ می‌تواند انتخاب خوبی برای استفاده باشد؟ قیمت نوت ۴ و نوت ۵ چه تفاوتی با هم دارد؟

اگر بخواهیم بعد طراحی ظاهری این دو سیستم را با هم مقایسه کنیم باید گفت که سری نوت ۵ به نسبت نوت۴ از طراحی خاص تر و زیباتری استفاده کرده است و از یک پوشش پلاستیکی به سمت یک پوشش فلزی و شیشه ای سوق پیدا کرده است. وقتی جنس بدنه اصلی گوشی تغیر مثبتی داسته باشد، حس گرفتن گوشی در دستانتان لذت بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است که این تغیرات ظاهری آنچنان باعث نشده است که نتوانید این گوشی را از گوشی های خانواده های دیگر متمایز دهید و هنوز با یک نگاه میشه به این نکته پی برد که این مدل از گوشی از خانواده سامسونگ است و آن هم بخاطر این علت است که محل قرار گیری دکمه ها و پورت ها دقیقا در یک محل هستند.

فرق بین نوت4 و نوت5

1 نظر
  1. Webb می گوید

    پویاسیس, thanks! And thanks for sharing your great posts every week!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.