انواع مدل لباس عروس جدید ایرانی و خارجی

لباس عروس مهم‌ترین لباس زندگی هر خانمی است. همه عروس خانم‌ها دوست دارند که در این شب، مدل لباس عروس جدید شیک و خاصی بپوشند که قبلا کسی ندیده‌ است.

همه دخترخانم‌ها باید بدانند که در هنگام انتخاب مدل عروسی یا نامزدی خود، علاوه بر زیبایی، به تناسب مدل با اندام خود دقت کنند. تناسب مدل لباس و اندام شما، باعث می‌شود که لباس بر تن شما ظاهری شکیل و جذاب داشته باشد.

در این مقاله از ایده آل مگ ۴۲ مدل لباس عروس جدید به همراه راهنمای انتخاب مدل مناسب آن را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

انتخاب لباس عروس مناسب

عروس‌ها بیشتر برای انتخاب لباس و استایل خود استرس دارند. اینکه قرار است در این شب به یادماندنی، چه نوع لباس عروسی را انتخاب کنند و مدل آرایش و استایل‌شان قرار است به چه شکل باشد.

آنها با دیدن انبوهی از انواع لباس عروس، برای انتخاب یک لباس مناسب سردرگم می‌شوند و نمی‌دانند که چه لباس عروسی را انتخاب کنند.

اما اگر زمان کمی به مراسم عروسی یا نامزدی شما باقی مانده است، از شما می‌خواهیم تا استرس را کنار بگذارید و با این مطلب از سایت ایده آل مگ همراه باشید. به شما قول می‌دهیم با خواندن این مطلب، به نتیجه خوبی برای انتخاب لباس عروس‌تان خواهید رسید.

ما در این مطلب به انواع لباس عروس‌های ایرانی و خارجی پرداخته‌ایم و به شما نشان می‌دهیم که چه نوع لباس عروسی مناسب اندام شماست. حالا اگر آماده هستید با ما همراه باشد.

اندام شما در ردیف کدام نوع تیپ بدنی است؟

شاید بارها برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا لباسی که به زیبایی بر تن فرد دیگری می‌نشیند، آنچنان که باید و شاید، به شما نمی‌آید؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است با انواع تیپ‌های بدنی بیشتر آشنا شوید.

جالب است بدانید که هر مدل لباس‌ برای یک نوع بدن خاص دوخته می‌شود. یعنی همه ما تناسب بدنی خاصی داریم و به یک شکل نیستیم و به همین دلیل، شاید لباسی که مناسب اندام ساعت شنی باشد برای شمایی که اندامی مستطیل شکل دارید، خوب به نظر نرسد.

انواع مختلف بدن شامل موارد زیر هستند:

  • ساعت شنی
  • مستطیل شکل یا موزی
  • سیب
  • گلابی
  • مثلث معکوس

شما باید اندام خود را به‌درستی بشناسید تا بتوانید لباس عروس متناسب بدن خود را انتخاب کنید. حالا به بررسی این اندام‌ها می‌پردازیم .

تیپ بدنی ما کدام است

تیپ بدنی سیب شکل

کسانی که در گروه بدنی سیب شکل هستند اندازه شانه‌ها و باسن آن‌ها تقریبا یکسان است. افراد سیب شکل تفاوت کمی در اندازه قفسه سینه، کمر و باسن خود دارند.

تیپ بدنی گلابی شکل

در افرادی که بدنی گلابی شکل دارند، لگن نسبت به بالا تنه، پهن‌تر است. همین امر باعث می‌شود که لگن، بزرگ‌ترین قسمت بدن آنها دیده شود. از نظر اندازه‌گیری، لگن پنج درصد بزرگتر از شانه‌هاست.

مدل لباس عروس دامن ماهی

تیپ بدنی ساعت شنی

اندازه شانه‌ها و باسن این افراد تقریبا یکسان است و دور کمر آن‌ها به طور قابل توجهی کوچک‌تر است.اندازه کمر در این دست از خانم‌ها ۲۵ درصد کوچک‌تر از شانه‌هاست.

تیپ بدنی مستطیل شکل

افرادی که بدنی مستطیل شکل دارند، دورکمر و شانه‌هایی هم اندازه دارند. یعنی عرض شانه و دورکمر و ران‌هایشان  تقریبا یکسان است و معمولا باریک هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید حدود ۴۶ درصد از زنان دنیا بدن مستطیل شکلی دارند.

مدل لباس عروس 2020 جدید

تیپ بدنی مثلث معکوس

مثلث معکوس‌ ها، شانه‌های پهن و باسن‌های کوچک و باریک دارند. این تیپ بدنی به نام‌هایی چون بدن ورزشی و هیکل شناگر نیز شناخته می‌شود.

چگونه لباس عروس مناسب را برای نوع بدن خود انتخاب کنیم؟

برای انتخاب لباس نامزدی یا عروس مناسب خود، باید تیپ بدنی خود را بشناسید (به کمک راهنمایی‌های بالا). بعد از شناخت تیپ بدنی، می‌توانید به راحتی مدل لباس عروس خود را انتخاب کنید. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

لباس عروس متناسب با بدن گلابی شکل

در این نوع از شکل بدن تمام تمرکز بر روی پنهان کردن باسن قرار می‌گیرد. شما باید لباس عروسی را انتخاب کنید که تناسب خوبی را میان بالاتنه و پایین تنه شما ایجاد کنند.

بیایید با دامن‌های لباس عروس شروع کنیم. لباس عروس مدل A لاین ایده‌آل‌ترین نوع دامن برای شماست. زیرا از کمر به پایین بازتر می‌شود و ناحیه پایین‌تنه شما را پنهان می‌کند.

اگر به شکل A نگاه کنید. می‌توانید حتی از روی شکلش متوجه بشوید که این مدل قرار است به چه صورت باشد. از بالا ظرافت خاص دارد و به پایین که می‌رسد دامنش گسترده و باز می‌شود.

مدل لباس عروس فون

گزینه دیگری که مناسب این نوع تیپ بدنی است مدل لباس عروس پرنسسی یا همان لباس عروس پفی است. این مدل لباس عروس، بهترین گزینه برای استتار پایین تنه شما به حساب می‌ایند.

مدل لباس عروس پرنسسی دکلته

حالا بیایید تا به انواع یقه‌های مناسب با فرم بدنی گلابی بپردازیم. شما چون بالاتنه کوچک‌تری نسبت به پایین‌تنه دارید بهتر است با روش‌هایی به برجسته نشان دادن بالاتنه خود کمک کنید.

لباس عروس مناسب برای اندام گلابی

لباس عروسی که مناسب افراد گلابی شکل است لباس عروس هایی‌ست که یقه‌ هفت یا یقه وی شکل داشته باشند. این یقه نه تنها کوچک بودن بالا تنه شما را پنهان می‌کند بلکه سینه‌ها و شانه‌های شما را بزرگ‌تر و زیباتر نشان می‌دهد.

یقه دیگری که مناسب افراد گلابی شکل است لباس عروسی‌ست که یقه مربع داشته باشد. یقه مربعی، شکل ظاهری زیبا به عروس‌هایی که بالاتنه نازک و ظریفی دارند، می‌بخشد.

یقه بعدی که مناسب این نوع تیپ بدنی است یقه بدون بند است. . این لباس عروس می‌تواند شانه‌های شما را برجسته نشان دهد و کوچک بودن سینه‌های شما را پنهان کند.

لباس عروس ایرانی جدید

اگر می‌خواهید شانه‌های خود را بازتر و بزرگ‌تر از آنچه که هست نشان دهید، لباس عروس یقه قایقی می‌تواند بهترین ایده برای شما باشد. لباس عروس یقه قایقی سازگارترین یقه برای نوع بدن گلابی به شمار می‌رود، زیرا خط گردن قایقی با کشیده شدن بین دو شانه باعث پهن‌تر شدن شانه‌ها می‌شود. اگر این یقه را با دامن کرکی یا پفی بپوشید تیپ بدنی شما شبیه بدن ساعت شنی دیده خواهد شد.

مدل لباس عروس یقه قایقی

لباس عروس متناسب با بدن ساعت شنی

به راحتی می‌توان گفت که هیچ لباس عروسی وجود ندارد که مناسب این افراد نباشد، از لباس عروس ساده گرفته تا لباس عروس‌های مجلل، پرکار و پرنسسی.

مدل لباس عروس دانتل جدید 2020

یکی از بهترین مدلی که مناسب این سری از عروس خانم‌هاست، لباس عروس مدل ماهی است. هدف لباس عروس مدل ماهی برجسته کردن پایین تنه است. اگر پاهای خوش تراش و باریکی دارید می‌توانید لباس‌ عروس‌های مدل ماهی که برش‌دار هستند را انتخاب کنید تا پاهای خودتان را به نمایش بگذارید.

اگر می‌خواهید هنگام پوشیدن لباس عروس مدل ماهی زیباتر و خاص‌تر دیده شوید می‌توانید لباس عروس آستین‌دار بپوشید.

مدل لباس عروس آستین دار

اما یک پیشنهاد هیجان‌انگیز دیگر ما به شما لباس عروس مدل ماهی که دکلته پشتی دارد، است. این مدل لباس عروس جدید، می‌تواند تیپ شما را نفس‌گیر نشان دهد.

مدل لباس عروس پشت باز

اگر می‌خواهید ظاهری ظریف و مرسوم و مد روز داشته باشید، می‌توانید لباس عروس مدل ماهی ساده انتخاب کنید. این نوع لباس عروس هیچ وقت از مد نمی‌افتد و مطمئن باشید با این انتخاب تیپی زیبا خواهید داشت.

لباس عروس مناسب با نوع بدن سیب

در انتخاب لباس عروس برای این افراد، باید مدل به گونه‌ای انتخاب شود که پاها و سینه‌ها بیشتر دیده و تمرکز از روی کمر برداشته شود.

بیایید لباس عروس‌هایی که مناسب این اندام است را مورد بررسی قرار بدهیم. اولین پیشنهاد، لباس عروس‌های کوتاه است.

مدل لباس عروس کوتاه 2020

این افراد بهتر است، چه در انتخاب لباس عروس و چه لباس‌های دیگر، از مدل‌هایی با یقه هفت استفاده کنند.

حالا سراغ دامن لباس عروس‌ها برویم. لباس عروسی که قطعا مناسب این افراد است، لباس عروس با دامن شکاف‌دار است. لباس عروسی با دامن شکاف‌دار یقه هفت، بهترین گزینه است. اینگونه هم پاها و هم بالاتنه به خوبی نشان داده‌ می‌شود.

مدل لباس عروس جدید با دامن چاک دار

لباس عروس متناسب با نوع بدن مستطیل

بارزترین ویژگی نوع بدن مستطیل شکل، نداشتن چین یا دورکمر برجسته است. به همین دلیل آنچه در انتخاب لباس عروس باید در نظر بگیرید، انتخاب مدل‌هایی است که خطای دید ایجاد کنند.

اولین پیشنهاد ما به این خانم‌ها، لباس عروس‌های دنباله‌دار است. این نوع لباس عروس که از کمر تا به پایین دنباله‌دار است پایین تنه شما را بزرگ‌تر از بالاتنه نشان می‌دهد و پایین تنه صاف شما را استتار می‌کند.

لباس عروس ساده و شیک

لباس‌های عروس دو تکه که از ترندترین مدل‌های سال‌های اخیر نیز با ایجاد خطای دید کمر شما را باریک‌تر نشان خواهند داد.

مدل لباس عروس دو تکه

در اندام مستطیلی باید لباس‌عروسی را انتخاب کنید که بر شانه‌های شما تاکید داشته باشند. زیرا هر چه شانه‌های خود را بیشتر برجسته نشان دهید، کمرتان لاغرتر به نظر می‌رسد.

در این‌جا، به یقه لباس عروس توجه کنیم. لباس عروس‌هایی که بدون بند هستند و یا یقه هقت دارند دوتا از بهترین گزینه‌‌ها برای افرادی با اندام مستطیل شکل هستند. این نوع یقه‌ها سینه‌ و شانه‌های شما را برجسته و بزرگ نشان می‌دهد و همانطور که گفتیم اینگونه شکل ساعت شنی خواهید گرفت.

مدل لباس عروس دنباله دار

شما نباید دست و پاهای صاف و خوش تراش خود را فراموش کنید. پس باید لباس عروسی را انتخاب کنید که این دو را به بهترین شکل نشان‌دهد. مثلا لباس عروس آستین کوتاه با دامن شکاف‌دار یکی از مدل‌های مناسب این افراد است.

مدل لباس عروس شیک با دامن چاک دار

لباس عروس مناسب برای نوع بدن مثلث معکوس

مهم‌ترین نکته برای انتخاب لباس عروس برای این افراد، انتخاب مدلی است که بالاتنه را باریک‌تر و پایین‌تنه را بزرگ‌تر نشان دهد.

اولین گزینه‌ برای این تیپ بدنی، لباس عروسی است که یقه بدون بند و دامن پفی داشته باشد. اینگونه با دامن پف‌دار کمر و باسن کوچک، پنهان می‌شود و شانه‌ها با لگن هم اندازه دیده می‌شود.

لباس عروس‌هایی که یقه هالتر دارند مناسب افرادی‌ست که بدن مثلث معکوس دارند. زیرا تا حدودی گردن و شانه‌های شما را می‌پوشاند.

مدل لباس عروس جدید 2020 با یقه هالتر

لباس عروس‌های مدل پرنسسی و لباس عروس پفی بهترین ایده برای این افراد است. دامن‌های پفی پایین‌تنه را برجسته‌تر می‌کنند.

لباس عروس پرنسسی شیک و مجلل

اگر این سری از عروس خانم‌ها، از دامن‌های شکاف دار استفاده کنند، تمرکز را از بالاتنه خود برداشته‌اند.

مدل لباس عروس جدید در تهران

لباس عروس مدل ماهی نیز مدلی مناسب برای این افراد است. لباس عروس مدل ماهی سعی در برجسته نشان دادن پایین تنه دارد. اگر لباس عروس مدل ماهی، دارای یقه هالتر نیز باشد، یک ظاهر ایده‌آل برای این افراد می‌سازد.

مدل لباس عروس جدید با دامن ماهی

افرادی که لاغر هستید چه نوع لباس عروسی را انتخاب کنند؟

افراد لاغر در هنگام انتخاب لباس عروس خود، باید مدلی را انتخاب کنند که حجم بدن آن‌ها را بیشتر نشان دهد. عرض شانه‌ها، اندازه سینه‌ها و دور باسن باید بیشتر دیده شود.

اولین مدل لباس عروس مناسب این افراد، لباس عروس یقه ژاپنی است. این یقه تنها برای عروس خانم‌های لاغر مناسب است چون بالاتنه را حجیم نمایش می‌دهد.

مدل لباس عروس با یقه ژاپنی

لباس عروس دانتل با دامن‌ چین‌دار و پفی، گزینه‌ بعدی است.

مدل لباس عروس دامن پفی

عروس‌هایی که اضافه وزن دارند باید چه نوع لباس عروسی را انتخاب کنند؟

شاید بتوان گفت که سخت‌ترین فرآیند انتخاب، برای این دسته از عروس خانم‌هاست.در ابتدا باید یادآور شویم که مدل‌های پرنسسی و ماهی که کل بدن را می‌پوشانند برای این خانم‌ها مناسب نیستند. این مدل‌ها باعث چاق‌تر دیده شدن می‌شوند.

عروس خانم‌های دارای اضافه وزن، باید با ایجاد خطای دید، حجم بدنی خود را کمتر نشان دهند. لباس‌ عروس‌‌های دانتل و طرح‌دار، بهترین گزینه‌ها هستند.

عروس خانم‌های پلاس سایز بهتر است از جواهرات و اکسسوری‌های بزرگ و درخشان استفاده نکنند.

اگر بازوهای گوشتی بزرگی دارید می‌توانید از لباس عروس پوشیده با آستین بلند استفاده کنید.

مدل لباس عروس آستین دار پوشیده

لباس عروس های A لاین یک گزینه دیگر برای عروس خانم‌های پلاس سایز است.

مدل لباس عروس زیبا با یقه دلبر

نحوه انتخاب لباس عروس برای افراد قد کوتاه

بیایید در مورد لباس عروس‌هایی که افراد قدکوتاه باید آن را انتخاب کنند حرف بزنیم. در این مورد، عروس خانم‌ها بهتر است از مدل لباس عروس اروپایی و ساده استفاده کنند. از اکسسوری‌های لباس عروس مثل کلاه تا حد امکان استفاده نکنید.

لباس عروس جدید برای افراد قد کوتاه

یکی از سوال‌هایی که بسیاری از عروس‌های قدکوتاه از ما می‌پرسند این است که آیا می‌توانیم لباس عروس پرنسسی انتخاب کنیم؟ جواب ما منفی است. لباس عروس پرنسسی شما را خیلی کوتاه‌تر از حد واقعی نشان خواهد داد. بهترین گزینه، لباس عروس‌هایی است که دامن پفی نداشته باشد.

عروس خانم‌های قدکوتاه باید لباس عروسی را انتخاب کنند که اندام‌شان را به خوبی نشان دهند. مثلا انتخاب لباس عروس مدل ماهی می‌تواند بهترین گزینه برای این افراد باشد. اگر لباس عروس مدل ماهی با یک جفت کفش پاشنه بلند پوشیده شود، یک استایل ایده‌آل ساخته می‌شود.

لباس عروس با دامن ماهی

یقه‌ای که مناسب افراد قد کوتاه است یقه هفت یا وی شکل است. زیرا این یقه بالاتنه شما را بزرگ‌تر و کشیده‌تر نشان می‌دهد. لباس عروس‌هایی با بند باریک و ظریف نیز انتخاب‌های منابی برای این افراد هستند.

چند نکته در مورد انتخاب لباس عروس با توجه به نوع بدن

  • با نوع یقه لباس عروس خود می‌توانید روی سینه و شانه و گردن‌های خود خطای دید ایجاد کنید. مثلا با انتخاب لباس عروس‌هایی با یقه هفت می‌توانید سینه‌های خود را بزرگ‌تر  و بالاتنه خود را کشیده‌تر و بزرگ‌تر نشان دهید. می‌توانید لباس عروس یقه قایقی بپوشید و شانه‌های خود را فراخ‌تر به نمایش بگذارید.
  • اگر دستان شما گوشتی یا جای جوش و لک دارد، می‌توانید از انواع لباس عروس‌هایی که آستین‌دار هستند، استفاده کنید.
  • اگر پشتی خوش فرم، کمر باریک و پوستی صاف دارید، می‌توانید به جای لباس عروس‌های طرح دار و بلند از لباس عروس‌های کوتاه یا دوتکه استفاده کنید.
  • بندها و آستین‌های افتاده نمای زیبایی را با سینه ایجاد می‌کنند. این باعث می‌شود قسمت بالایی بدن به خصوص شانه‌ها پهن‌تر دیده شود.
  • برای انتخاب بهترین لباس عروس، ابتدا چند مدل مختلف را امتحان کنید و از دیگران بخواهید تا نظر بدهند. در آخر با توجه به نظرات و سلیقه خود یکی از مدل‌ها را انتخاب کنید.

مدل لباس عروس جدید سال ۲۰۲۰

حالا که انواع لباس عروس ها را مورد بررسی قرار دادیم، بیایید به جدیدترین انواع لباس عروس‌های اروپایی که توسط برترین طراحان مد دوخته شده‌اند نگاهی بیاندازیم.

مدل لباس عروس دنباله دار بک لسمدل لباس عروس جدید با دامن چاک دار

مدل لباس عروس دانتل

مدل لباس عروس دانتل

مدل لباس عروس دانتل شیک و جدید

مدل لباس عروس آستین دار جدید

مدل لباس عروس شیک و جدید

لباس عروس ایرانی جدید

لباس عروس پرنسسی جدید

مدل لباس عروس جدید ساده ساتن

لباس عروس ایرانی جدید

لباس عروس 2020 شیک و جدید

مدل لباس عروس بدن نما شیک و جدید

لباس عروس جدید 2020

سخن پایانی

اگر قصد دارید به عنوان ساقدوش از چند دختر بچه استفاده کنید و به دنبال مدل لباس مناسب برای آن‌ها هستید، می‌توانید به آن‌ها لباس عروس بچگانه هماهنگ با لباس خود بپوشانید.

نظر شما درباره مدل‌هایی که در ایده آل مگ دیدید، چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

sister cheating.xxx2
fapfapfaphub.com