بهترین جملات انگیزشی عاشقانه و عاطفی برای همسر، عشق و دوست

گاهی به کار بردن یک جمله زیبای انگیزشی عاشقانه می‌تواند رابطه شما را محکم‌تر و دوستانه‌تر کند. با استفاده از این جملات شما می‌توانید احساس درونی‌تان را بهتر بیان کنید. جملات انگیزشی عاشقانه بر قلب اثر دارند و معشوق را رام می‌کنند.

اگر کسی را دوست دارید و بیان احساسات برای شما سخت است، گاه گاهی یکی از این جملات را برایش پیامک کنید تا به او بفهمانید که چقدر دوستش دارید. مطمئن باشید که این کار تاثیر خیلی مثبتی بر رابطه شما دارد.

در این مقاله از ایده آل مگ نمونه‌هایی زیبا از جملات عاشقانه انگیزشی را خواهید خواند که می‌تواند برای بیان احساسات به شما کمک کند. با ما همراه باشید.

تاثیر جملات انگیزشی عاشقانه در افزایش عشق و محبت زوجین

کلمات قدرت ماورایی و جادویی دارند که می‌توانند به طرز حیرت‌انگیزی جان دوباره‌ای به رابطه‌ها بدهند. گفتن جملات انگیزشی عاشقانه یکی از مهارت‌های جذب معشوق است که هیچ مردی نباید آن را دست کم بگیرد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوش تر

حرف‌های زیبا و عاشقانه، بانوان را بیشتر از هر چیزی به وجد می‌آورد. آنها با شنیدن حرف‌های شیرین و عاشقانه به زندگی و روابط زناشویی خون دلگرم و امیدوار می‌شوند.

زنان شنیدن نجواهای عاشقانه را به هر چیزی دیگری ترجیح می‌دهند. در بیشتر مواقع لازم نیست برای دلجویی  یا خوشحال کردن بانویتان به خریدن طلا و کادوهای گران قیمت روی بیاورید. گاهی یک جمله یا یک حرف به قدری معجزه‍‌‎آساست که حتی تصورش را نمی‌کنید.

تاثیرگذارترین جملات انگیزشی عاشقانه

باید بدانید برای ساختن یک رابطه‌ عاشقانه و پایدار، جملات عاشقانه به تنهایی کافی نیست. اخلاق خوب، ایمان، دست و دلبازی، صبر و گذشت از دیگر ملاک‌های اصلی یک رابطه هستند، که هیچ مرد یا زنی نباید از آن‌ها غافل باشد. در ادامه‌ی مطلب چند جمله زیبای عاشقانه را بخوانید.

 • وقتی عاشق شخصیت کسی می‌شوید، همه چیز در مورد او زیبا می شود.جملات انگیزشی عاشقانه
 • کاش خودت را با چشمان من می‌دیدی‌ تا بفهمی که چرا این قدر عاشقت هستم.
 • هرچه زمان می‌گذرد، عشق و تحسین من نسبت به تو ده برابر می‌شود.
 • تو همچنان همان کسی هستی، که بدون هیچ تردیدی دوستش دارم.
 • تمام کاری که می‌خواهم انجام دهم، این است که روزهایم را با تو، خندیدن با تو و پرستش تو سپری کنم.
 • من در طول زندگی فقط دو بار تو را پرستش می‌کنم. الان و همیشه…

جملات انگیزشی برای شوهر

در یک رابطه عاشقانه تنها مردان نیستند که باید احساساتشان را نسبت به عشق خود ابراز کنند بلکه ابراز عشق توسط خانم‌ها نیز می‌تواند پیوند عاشقانه را محکم‌تر کند. در ادامه چند جمله زیبا برای بیان احساسات نسبت به شوهر را با هم بخوانیم.

 • نمی‌خواستم این عشق را فاش کنم، ناگاه به خود آمدم، دیدم همه کلمات راز مرا می‌دانند، این است که هر چه می‌نویسم، عاشقانه‌ای برای تو می‌شود.جملات عاشقانه
 • پروردگار به من هدیه‌ای شگفت انگیز در قالب تو هدیه داده است. من هر روز از او بخاطر این هدیه ارزشمند در زندگی‌ام تشکر می‌کنم.
 • اگر روزی می‌آمد که در آن مجبور شوم بدون تو زندگی کنم ، بدان آن روز  آخرین روز زندگی من است.
 • تو بهشت منی ، و من خوشبختانه همه عمرم را با تو سپری خواهم کرد.
 • اگر زندگی من یک کشتی بود، تو لنگرگاهی بودی که مرا در جای خود نگه می‌دارد و بادبان‌هایی که من را به سفری زیبا می‌برد. دوستت دارم.
 • زندگی راه‌های زیادی رو جلوی پات میذاره، ولی تنها راه من با تو تا آخر عمره.زندگی عاشقانه
 • سال‌ها و دهه‌ها بگذرد ، اما من هرگز لحظه‌ای که مرا در آغوش گرفتی فراموش نمی‌کنم، در آن لحظه به چشمانم نگاه کردی و در گوشم زمزمه کردی. «دوستت دارم». همین لحظه است که به من آغاز دوباره می‌دهد!
 • تقسیم کردن جسم، روح، زندگی و قلبم با تو عالی‌ترین و بهترین تصمیمی بود که در زندگی گرفتم. برای من تو همیشه جذاب‌ترین مرد جهان خواهی بود، بهترینم.
 • مرد زندگی‌ام هر ثانیه با تو برایم خاص و هیجان‌انگیز است.
 • من هرگز لحظه‌ای شک نکردم که دوستت دارم. چرا که کاملا به تو ایمان دارم، بهترین من، تو  اصلی‌ترین دلیل زندگی کردنم هستی.
جملات انگیزشی برای کپشن اینستاگرام ، ۶۰ جمله زیبا و به یادماندنی
بخوانید

جملات بزرگان درباره عشق

شاید بد نباشد که جملات انگیزشی موفقیت در عشق را از زبان بزرگان هم بخوانیم و ببینیم عشق از دیدگاه آن‌ها چگونه است.

هنری دراموند، سیاستمدار و دیپلمات انگلیسی:

وقتی به زندگی خود نگاه می‌کنید ، خواهید فهمید که لحظاتی که واقعاً زندگی کرده اید ، لحظاتی است که با روحیه عشق کارهایی انجام داده اید.

پائولو کوئلیو، نویسنده معاصر برزیلی:

عشق یک نیروی رام نشده است. وقتی می خواهیم آن را کنترل کنیم، باعث از بین رفتن ما می شود. وقتی می‌خواهیم آن را زندانی کنیم، ما را به بردگی می کشد. وقتی می‌خواهیم آن را درک کنیم، احساس گم شدن و گیجی در ما ایجاد می‌کند.

اریش فروم، روان‌کاو و جامعه‌شناس آمریکایی:

عشق نابالغ می گوید: من تو را دوست دارم زیرا به تو احتیاج دارم. عشق بالغ می گوید: من به تو احتیاج دارم چون دوستت دارم.

البرت هوبارد، نویسنده و فیلسوف آمریکایی:

دوست، کسی است که با فهمیدن همه چیز در مورد شما، هنوز هم شما را دوست دارد.

جملات انگیزشی امیدبخش در بحران کرونا
بخوانید

کلام آخر

سعی کنید که جمله‌های انگیزشی که از طرف عشقتان برای شما ارسال می‌شود را روی آینه بنویسید تا همیشه جلوی چشم شما باشد. اگر از دست او ناراحت شدید با دیدن این جمله به یاد می‌آورید:« این همان کسی است که عاشق‌اش هستم.»

پس قدرت جملات انگیزشی عاشقانه را فراموش نکنید تا همیشه رابطه‌ای پایدار داشته باشید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code