طبق گزارش Consumer Reports: گلکسی اس ۸ و نوت ۸ انتخاب بهتری نسبت به آیفون X هستند

طبق گزارش Consumer Reports: گلکسی اس ۸ و نوت ۸ انتخاب بهتری نسبت به آیفون X هستند

اگر شما یکی از متقاضیان خرید تلفن همراه یا به طور بهتر،خرید گوشی هوشمند جدیدی هستید بهتر است با ما همراهی نمایید تا در انتخاب خود آگاهانه عمل نمایید و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.بی شک تا به حال نام های تلفن های هوشمند کمپانی های اپل،سامسونگ،گوگل پیکسل،هوآوی و… را شنیده اید.اگر گزینه انتخابی شما پرچمدار جدید اپل می باشد،بد نیست با ما همراه شوید.شایان ذکر است که با توجه به نشریه آمریکایی کانسیومر ریپورتز که از سال ۱۹۳۶ میلادی توسط اتحادیه مصرف کنندگان آمریکا منتشر می شود و وظیفه بررسی و تست بدون تعصب محصولات را برعهده دارد، در تازه ترین گزارش خود به سراغ آیفون X رفته اما نتایج به دست آمده، شاید برای طرفداران کمپانی اپل اندکی ناامیدکننده باشد.

در ادامه می پردازمیم به جزئیات گزارشات که اینگونه آمده استف،متخصصان Consumer Reports در گزارش خود به تمجید از دوربین و نمایشگر آیفون X پرداخته اند، اما ظاهراً برخی مشکلات کوچک و بزرگ سبب شده تا این اسمارت فون نتواند به حایگاه نخست بهترین اسمارت فون مصرف کنندگان از دید این نشریه برسد.آیفون X نه تنها در جایگاهی پایین تر از گلکسی اس ۸ قرار گرفته، بلکه حتی عملکردی ضعیف تر نسبت به آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس دارد.از میان مشکلاتی که ممکن است خریداران آیفون X را تحت تاثیر قرار دهد، کانسیومر ریپورتز به صورت خاص به مقاومت دستگاه و عمر باتری اشاره می کند.

 

گلکسی اس 8

همچنین گفننی است که؛اگرچه بسیاری از خریداران ممکن است کیس محافظی روی موبایل گران قیمت و ۹۹۹ دلاری خود قرار دهند، کانسیومر ریپورتز بعد از شبیه سازی سقوط های مداوم و پشت سر هم، به این نتیجه رسید که آیفون X می تواند مقاومت بسیار کمی در برابر چنین حوادثی داشته باشد.البته در گزارش های قبلی، اوضاع گلکسی اس ۸ هم در این تست چندان مساعد نبود و تقریباً هر موبایلی که به صورت تمام شیشه ساخته شده باشد ممکن است بسیار آسیب پذیر ظاهر شود. با این حال، سامسونگ توانست عمر باتری بسیار بهتری برای پرچمدار اس ۸ فراهم آورد که اصلی ترین دلیل برتری آن به آیفون X در رده بندی کانسیومر ریپورتز به حساب می آید.

 

گلکسی اس 8

جالب است بدانید که آیفون X نه تنها در جایگاهی پایین تر از گلکسی اس ۸ قرار گرفته، بلکه حتی عملکردی ضعیف تر نسبت به آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس دارد. در حال حاضر، سه جایگاه نخست لیست ۱۰ موبایل برتر این نشریه، به ترتیب توسط گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و اس ۷ اشغال شده و سپس نوبت به آیفون ۸ پلاس و آیفون ۸ می رسد. بعد از همه این ها، بالاخره نوت ۸ سامسونگ و آیفون X اپل، در جایگاه ششم و هفتم به چشم می خورند.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.