پیام رسان شمسه

معرفی پیام رسان ایرانی شمسه

پیام رسان ها این روز ها طرفداران زیادی دارند و ارتباطات از طریق این نرم افزار ها بسیار گسترده شده است. با توجه به اینکه نمونه های خارجی این نرم افزار ها از سرورهای خارجی بهره می برند ورود پیام رسان های ایرانی به ای عرصه با بهره گیری از میزبانی سرور های داخلی می تواند امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم کند و همچنین سرعت بالاتری را برای اشتراک اطلاعات در اختیار آنان قرار دهد.

پیام رسان ایرانی شمسه که به عنوان یک نرم افزار موبایلی برای پلتفرم اندروید در نمایشگاه شمسه در ۱۷ اسفند ۹۳ رونمایی شده یکی از بهترین نمونه های این اپلیکیشن ها است. نام این نرم افزار sham۳mobile است که به طور کامل ساخت جوانان متخصص ایرانی است و مبتنی بر هویت بومی است.

ایده این نرم افزار با توجه به پیوست های فرهنگی حاکم بر نرم افزارهای خارجی بود که تناسبی با فرهنگ و سبک زندگی ایرانیان ندارند. از ابتدای رونمایی این اپلیکیشن تا به حال چند بروزرسانی برای آن منتشر شده که باگ های موجود را رفع کرده و در حال حاضر به نرم افزاری کاربر پسند که کارایی راحتی هم دارد تبدیل شده است.

معرفی پیام رسان ایرانی شمسه

این پیام رسان ایرانی با توجه به ویژيگی های خاصی که دارد به عنوان شبکه اجتماعی شمسه نیز شناخته می شود. طراحی بومی و استیکرهای های ایرانی-اسلامی و سرعت بالای انتقال اطلاعات از دیگر خصوصیات این پیام رسان موبایلی است سرورهای این اپ در یکی از دیتاسنترهای اصلی کشور قرار دارند.

این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که اطلاعات کاربران در آن قابل دسترسی برای افراد دیگر نیست و حریم خصوصی افراد در هنگام استفاده از این اپلیکیشن موبایلی حفظ می شود.

ارسال فایل های مختلف از جمله تصاویر و ویدئو ها و هر فایل دیگری با هر نوع فرمتی از طریق این نرم افزار امکان پذیر است. چت های فردی و گروهی هم در بستر این اپلیکیشن پیام رسان ایرانی می تواند انجام گیرد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.