پاسخ اسنپ به اظهارات سازمان راهداری درباره‌ی حمل و نقل برون‌شهری

پاسخ اسنپ به اظهارات سازمان راهداری درباره‌ی حمل و نقل برون‌شهری

پس از ادعای رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، شرکت اسنپ اعلام کرد این مجموعه از ابتدا با هدف تسهیل سفرهای درون‌شهری کار خود را آغاز کرده و تا به امروز هیچ امکانی برای انجام سفرهای برون‌شهری در نظر نگرفته است.

از طریق اسنپ حتی در صورتی که مبدأ و مقصد، دو شهر مختلف در نظر گرفته شود، کاربر با پیام خطا روبه‌رو می‌شود و حتی هزینه سفر نیز محاسبه نخواهد شد.

به علاوه، راننده‌های سرویس اسنپ تنها در شهر محل سکونت خود می‌توانند فعالیت داشته باشند و امکان فعالیت بین شهرهای مختلف برای آنها وجود نداشته و نخواهد داشت.

دیگر اظهارات سازمان راهداری درباره اسنپ نیز از سوی مدیران این شرکت تکذیب گشت. در ادامه لازم به ذکر است که تاکنون هیچکدام از مدیران اسنپ، از سوی نهادهای قضایی در حوزه مسائل مربوط به حمل و نقل بین‌شهری احضار نشده‌اند.

اما یک ماه پیش مدیران شرکت اسنپ با دعوت دادستان کل کشور در یک جلسه حضور پیدا کردند و به توضیح در خصوص ساز و کار این سامانه پرداختند و با ارائه دلایل و مستندات مربوطه، ابهامات منتفی و با موافقت نماینده دادستان کل کشور موضوع خاتمه یافت.

شواهد نشان می دهد که شکایت سازمان راهداری از اسنپ از نظر مبنای قانونی دارای چند مشکل است، زیرا وقتی اساساً این مجموعه امکان فنی اجرایی کردن سفرهای بین شهری را در نظر نگرفته و شرایط برای جابجایی مسافران بین شهری را ندارد، مشخص نیست سازمان راهداری دقیقاً از چه مسئله‌ای شکایت کرده‌ است، که بنابر ادعای آنها به احضار مدیران این شرکت نیز انجامیده است!

پاسخ شرکت اسنپ به اظهارات سازمان راهداری درباره‌ی حمل و نقل برون‌شهری

منبع :

www.isna.ir

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.