عدم دریافت آپدیت های امنیتی اسمارت فون های قدیمی ال جی

عدم دریافت آپدیت های امنیتی اسمارت فون های قدیمی ال جی

همانطور که میدانید،کمپانی ال‌جی ، (به انگلیسی: LG Electronics) شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود. براساس آخرین گزارشات رسیده از این کمپانی حاکی از آنست که؛ به زودی باید با آپدیت های امنیتی این شرکت خداحافظی کنید.

چرا که این کمپانی اعلام نموده است که  اسمارت فون های قدیمی ال جی دیگر آپدیت های امنیتی دریافت نخواهند کرد.کمپانی صاحب نام کره ای اخیرا فهرست دیوایس های واجد شرایط خود برای دریافت آپدیت های امنیتی را به روز کرده که در آن دیگر نام اسمارت فون هایی مثل LG G3، G4، G4 Stylus و Stylo به چشم نمی خورد.

 

LG

همانطور که پیش از این اشاره شد ؛ اگر صاحب یکی از دیوایس های بالا باشید، به روز رسانی های امنیتی ماهیانه ال جی را دریافت نخواهید کرد. البته خوشبختانه هنوز از اسمارت فون های سری G ال جی، دیوایس های G5 و G6 مطابق روند همیشگی به روز رسانی های امنیتی را دریافت خواهند کرد.

همچنین از سری V مدل های V10، V20 و V30، از سری Q مدل های Q6 و Q8 و از سری X مدل های (X300، X400، X500 و X cam) کماکان امکان دریافت به روز رسانی های امنیتی ال جی را خواهند داشت.و اما سوال مهمی که در این ارتباط مطرح است راهکار جایگزین با این اقدام جهت حفظ امنیت چه خواهد بود؟هنوز مشخص نیست که با قطع آپدیت های امنیتی برای اسمارت فون های قدیمی، راهکار جایگزین صاحبان این دیوایس ها برای حفظ امنیت موبایل شان چه خواهد بود.

شکی نیست که قطع پشتیبانی امنیتی در این دیوایس ها می تواند صاحبان آن ها را در آینده به مشکلات زیادی دچار کند.البته فعلا صورت خوش ماجرا اینجاست که ال جی هنوز تاریخ دقیق قطع پشتیبانی خود را اعلام نکرده. بنابراین تا آن زمان ممکن است که برای اسمارت فون های قدیمی اعلام شده همچنان آپدیت های امنیتی منتشر بشوند.با اخبار بیشتر در این زمینه با ما همراهی نمایید.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.