سانترال چیست؟

سانترال چیست؟

سانترال دستگاهی است که تعدای خطوط شهری را به تعدادی خطوط داخلی تقسیم بندی می کنند که روند برقراری ارتباط را تسهیل کند. مجموعه ای که از دستگاه سانترال استفاده می کند، بسیار قوی تر است از مجموعه ای که در شرکت خود فاقد وجود دستگاه سانترال است.

سانترال ها با توجه به ظرفیت خود به دو دسته کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم بندی می شوند که هر کدام قابلیت های خاص خود را دارند اما در نگاهی گذرا می توان اعلام کرد که سانترال های پر ظرفیت برای شرکت های بزرگ که نیاز به داخلی های زیادی دارند و سانترال های کم ظرفیت بیشتر مناسب شرکت هایی است که نیاز به داخلی های کمتری دارند.

هنگامی که شما می خواهید برای دشرکت خود یک دستگاه سانترال تهیه کنید، پس از انتخاب نوع سانترال خود می بایست از یک فرد متخصص بخواهید که دستگاه سانترال شما را با توجه به نیاز های شما برنامه ریزی کنند. برنامه ریزی دستگاه های سانترال ب ۲ روش انجام پذیر می باشد.

هنگام خرید دستگاه سانترال به خریدار توصیه می شود که یک گوشی اپراتوری مناسب با سانترال خود را برای برنامه ریزی خریداری کنند. یکی از روش های برنامه ریزی دستگاه سانترال، استفاده از یک گوشی اپراتوری  همانند kx-t7730 که مناسب برای سانترال های کم ظرفیت می باشد، است. برنامه ریزی با یک دستگاه تلفن اپراتوری  بسیار راحت تر از روش های دیگر است.

سانترال چیست؟ُ

روش دیگر برای برنامه ریزی سانترال استفاده از یک کامپیوتر یا لب تاپ می باشد. به این منظور شما می بایست  برنامه نرم افزاری مخصوص را که اغلب  UPCMC می باشد را بر روی سیستم خود نصب کنید و لب تاپ خود را به وسیله یک کابل USB به  دستگاه سانترال خود متصل کنید و عمل برنامه ریزی را انجام دهید.

برای پیدا کردن فرد متخصصی که بتواند برنامه ریزی دستگاه سانترال شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد شما می بایست به مراکز مجاز این کار مراجعه کنید و درخواست اعزام نیرو کنید. شرکت ایده آل گستر یکی از نمایندگی های مجاز پاناسونیک می باشد که زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت و ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.

شما می توانید یا واحد مشاوره و پشتیبانی این شرکت ارتباط  برقرار کنیئ و پس از گرفتن راهنمایی دستگاه مرد نظر خود را از واحد فروش شرکت دریافت کنید. البته لازم به ذکر است که دستگاه های خریداری شده از این مجموعه دارای گارانتی ۱ ساله مجموعه ایده آل گستر می باشند.

پس از اینکه شما دستگاه سانترال خود را خریداری کردید، می توانید از واحد فنی این شرکت در خواست اعزام نیرو برای نصب و برنامه ریزی سانترال کنید. گروه فنی ایده آل گستر خدمات متنوعی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. شما برای بهره بردن از خدمات این واحد در حوزه های نصب، برنامه ریزی و تعمیرات دستگاه های مخابراتی پاناسونیک می توانید با شماره ۰۲۱۸۱۰۱۰ تماس بگیرید و در خواست کنید شما را به داخلی واحد فنی متصل کنند. مدیر فنی پس از شنیدن مشکل شما، نیری متخصصی را برای شما اعزام می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.