جاذبه های اکسپوی دبی

ویرایش شده در by ایده آل مگ

اکسپو ۲۰۲۰ برای برگزاری جشن­های مختلف مکان بزرگی را فراهم کرده ­است. پارک الفرسان با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر، الفصل پلازا با ظرفیتی بالغ بر ۸۰۰ نفر و پارک جوبیل با ظرفیت ۱۵ هزار نفر پذیرای جشن‌ها و مراسمات مختلف خواهد بود. شما می توانید در مطلب تاریخچه اکسپو، اطلاعات مربوط به برگزاری این نمایشگاه بین المللی در سال های قبل را مشاهده کنید. از جمله جاذبه های اکسپوی دبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جاذبه های اکسپوی دبی 2020

برگزاری نمایشگاه و مراسم مختلف در اتاق کنفرانسی مجلل

دبی دروازه­ ای بین شرق و غرب است، جایی ­که فرهنگ­ها، زبان و تجارت جهانی به ­هم می­رسند. از این رو می­توان گفت که این شهر مکان مناسبی برای برگزاری مراسم مختلف از جمله نمایشگاه، کنسرت، شوهای سرگرم کننده، سخنرانی ها و بحث هایی پیرامون مسائل مهم  است که می توانند الهام بخش باشند. این خود یکی از جاذبه های اکسپوی دبی به حساب می آید.

  • نمایشگاه مرکزی دبی فضایی انعطاف‌پذیر (اتاق هایی در اندازه های مختلف) دارد به علاوه یک سالن کنفرانس ۴۵ هزار متری، تا بتواند میزبان رویدادهای خاص و سالن­های نمایشگاهی اکسپو باشد.
  • این مکان مستقیما به مترو دسترسی دارد و از این طریق سراسر شهر را به یکدیگر متصل کرده و دسترسی از تمام شهر به راحتی امکان پذیر است.
  • تنها ۱۵ دقیقه تا هتل­ها فاصله دارد.
  • دارای اتاق  VIP و سالن ۴۵ هزار متری برای فراهم آوردن فضای دلخواه است.

مشاهده انیمیشن سالن های اکسپوی دوبی

دست­پخت­‌ها و طعم‌­های گوناگون از فرهنگ­‌های مختلف

غذاهای خیابانی، خانوادگی و دوستانه، رستوران­های دوست­دار طبیعت و دستپخت ­های بی­ نظیر تنها نمونه­ هایی از فستیوال­های غذایی است که در این منطقه مشاهده می­شود. چیزی که مردم و فرهنگ­ها را به هم نزدیک می­کند غذاست. چه چیزی از این بهتر که با ترکیب فرهنگ­های غذایی مختلف به یک دورهمی جهانی و لذت بخش برسیم. در اکسپوی دوبی

  • طعم غذاهایی که به وسیله ربات ها درست شده اند را بچشید.
  • غذای فرهنگ ها و ملیت های مختلف را در کنار هم ببینید، بچشید و آن ها را با هم ترکیب کرده و یک مزه ترکیبی ایجاد کنید.
  • ۲۰۰ فروشگاه مواد غذایی و آشامیدنی فراهم‌ کننده­ انواع غذاها از کشورهای مختلف جهان هستند. با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید از غذاهای نمایشگاه لذت ببرید
  • محصولات ارگانیک، بسته بندی­های دوست­دار طبیعت، غذاهای رژیمی و سس­های محلی و قیمت مناسب گامی برتر در صنایع غذایی اکسپو ۲۰۲۰ است.
  • استارتاپ ها با غذاهای جدیدی که درست کرده اند طعم های جدید را به بازدیدکنندگان جهانی عرضه می کنند،
  • از رستوران های عربی و قومیت های مختلفشان استفاده کرده و از مهمان نوازی ایشان برخوردار شوید.

مشاهده کلیپی از غذاهای معرفی شده در اکسپوهای قبلی

هنرهایی از گوشه و کنار جهان

اگر هنرمند یا دوست­دار هنر باشید می توانید در اکسپو ۲۰۲۰ دبی هنرهایی را که از استعدادهای محلی و جهانی دور هم جمع آمده اند مشاهده کرده و لذت ب­برید.

بهترین چشم انداز در اکسپوی دوبی

یکی از مهمترین جاذبه های اکسپوی دبی را می توان مناظر آن دانست.

در اکسپو ۲۰۲ می‌توانید از بالای برج گردان به مانند پرندگان تمام شهر را ببینید. می توانید با دوربین به دوردست­ها خیره شده و غرق در تفکر شوید.

تمام مناظر اکسپو ۲۰۲۰ به سبک عربی است. این مناظر شامل نخلستان­ها، درختچه­ های گل یاس، درختان انجیر و چشم اندازهای زیبای بیابان است. شما می­توانید زیرسایبان درختان با آرامش به تماشای این مناظر بنشینید.

شما در هر طرف سازه­ های شگفت انگیزی را می­بینید از بزرگ­ترین سطح نورافکن ۳۶۰ درجه­ ای تمام استیل الفضل پلازا گرفته تا سازه­ پاویلیون که تماما از مواد طبیعی ساخته شده و ۲۵۰۰ تن سنگ و ۱۱۱ کیلومتر طناب در ساخت آن به کار رفته است.

 

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.