مشکل جدی اپل واچ سری ۳ در اتصال به شبکه LTE

مشکل جدی اپل واچ سری ۳ در اتصال به شبکه LTE

اپل واچ (به انگلیسی: Apple Watch) یا ساعت اپل یک ساعت هوشمند است که شرکت اپل آن را در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۱۴ (۱۸ شهریور ۱۳۹۳) همراه با آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس رونمایی کرد. از قابلیت های آن می توان به موارد زیر، به نمایش ضربان قلب، ضد آب بودن و پشتیبانی از سیری اشاره کرد.

نسل دوم اپل واچ نسبت به نسل پیشین خود چندین ارتقا نیرومند در نرم‌افزار و سخت‌افزار داشته است. اپل واچ ۲ کاملاً ضد آب و غبار است به طوری که می‌توان هنگام شنا نیز از قابلیت‌های تناسب اندام آن استفاده کرد.

با توجه به ویژگی های ممتاز این اپل واچ اما به نظر می عرضه اپل واچ سری ۳ هستند، با مشکل بزرگی روبرو هست. بررسی های اولیه نسل جدید ساعت های هوشمند اپل نشان می دهد که این پوشیدنی مورد انتظار، به صورت مداوم در اتصال به شبکه LTE دچار مشکل می شود و در عوض به یک شبکه وای فای ناشناخته متصل می گردد.

 

اپل واچ سری 3

پرواضح است که؛ هنگامی که مشغول کاری شبیه به شنا هستید و از سیگنال های وای فای به دور می مانید، ساعت هوشمند اپل یا اصلاً به شبکه LTE متصل نمی شود یا اتصال به شکلی بسیار ضعیف و تنها با پر شدن یک نوار صورت می گیرد. این مشکل ظاهراً روی تمام واحدها وجود دارد و اما نباید به راحتی از این مشکل اجتناب نماییم،

بد نیست به این مهم نیز اشاره کنیم که؛اپل در بیانیه خود گفته است:ما متوجه شده ایم که اپل واچ سری ۳ به شبکه های نامعتبر وای فای می پیوندد و اتصالی برقرار نمی شود؛ این موضوع در برخی مواقع ممکن است باعث ممانعت ساعت از اتصال به شبکه مخابراتی شود. ما به دنبال برطرف سازی این مشکل به صورت نرم افزاری در آینده هستیم.اما هنوز تاریخ دقیقی در اینباره اعلام نشده است.منتظر جدید ترین اخبار از “پویا سیستم” باشید…

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.