هواوی میت ۱۰ فراتر از یک گوشی هوشمند است

هواوی میت ۱۰ فراتر از یک گوشی هوشمند است

اینروزها بسیاری از علاقه مندان محصولات هوآوی منتظر پرچمدار جدید این کمپانی هستند. کمتر از یک ماه دیگر به معرفی گوشی‌های رده‌بالای سری میت ۱۰ هواوی، زمان باقی مانده است. مانند آنچه طی چند سال اخیر دیده‌ایم، سری میت ۱۰ تنها به یک مدل محدود نخواهد شد و احتمالاً چندین گوشی مختلف از سری میت ۱۰ معرفی می‌شود.

اما آنچه که براساس گزارشات و اخبارها منعکس شده اینست که پرچمدار جدید این کمپانی فراتر از یک گوشی هوشمند است.براساس گفته های این کمپانی که به تازگی  برای میت ۱۰منتشر کرده است اینست که این محصول یک گوشی هوشمند نیست.

شایان ذکر است که  که میت ۱۰ «یک گوشی هوشمند» نیست و این محصول «یک ماشین هوشمند» است که مثل ما و برای ما می‌بیند، فکر می‌کند و یاد می‌گیرد.البته شایان ذکر است که پیش از این وجود سیستم دوربین دوگانه‌ی پشتی در میت ۱۰ پیش از این در تعداد قابل توجهی از خبرها اعلام شده بود. بر اساس شایعاتی که تاکنون در مورد این محصول منتشر شده است، انتظار می‌رود هواوی سه دستگاه از سری میت ۱۰ معرفی کند. این سه دستگاه شامل میت ۱۰ معمولی، میت ۱۰ لایت و میت ۱۰ پرو هستند.

 

هواوی میت 10


همان‌طور که قبلا گزارش شده است، گوشی‌های سری میت ۱۰ هواوی به لطف بهره بردن از پردازنده‌ی هشت هسته‌ای جدید این شرکت چینی یعنی کرین ۹۷۰، به‌طور پیش‌فرض به قابلیت‌های هوش مصنوعی مجهز خواهند بود. طبق اعلام هواوی، کرین ۹۷۰ اولین تراشه‌ی موبایلی مبتنی بر هوش مصنوعی خواهد بود که از واحد اختصاصی پردازش عصبی بهره می‌برد. حال باید دید که وجود این قابلیت در گوشی‌های سری میت ۱۰ تا چه حد می‌تواند کاربردی واقع شود.

نمیتوان انکار رکرد که بیشتر هواداران این کمپانی و طرفداران محصولات هوشمند مرتبط با هوش مصنوعی ؛ مشتاقیم که بدانیم گوشی‌های جدید سری میت ۱۰ در هواوی از نظر هوش مصنوعی و عملکرد کلی چه قابلیت‌هایی را ارائه خواهند داد. شرکت هواوی در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) محصولات جدید خانواده‌ی میت ۱۰ خود را رسما در شهر برلین معرفی خواهد کرد.می بایست تا زمان موعد منتظر بمانیم تا از جدید ترین اخبار مطلع شویم.

 

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.