احتمالابه زودی گوشی تاشوی سامسونگ موسوم به گلکسی ایکس معرفی خواهدشد

احتمالابه زودی گوشی تاشوی سامسونگ موسوم به گلکسی ایکس معرفی خواهدشد

همزمان با معرفی پرچمدار جدید کمپانی اپل،سامسونگ نیز در این راستا قدم برداشته تا محصولات جدید خود را معرفی نماید.یکی از این پرچمداران جدید کمپانی معروف سامسونگ گوشی هوشمند تاشوی آن می باشد که اگر در جریان اخبار مرتبط با آن بوده باشید،میدانید که به نام گلکسی ایکس نامگذاری شده است.ویژگی ممتازی که این پرچمدار جدید سامسونگ دارد قابلیت تاشوی آن می باشد در کنار سایر مشخصات برتر آن.

اگر مطلع شده باشید،در خبر قبلی  آمده بود که گلکسی ایکس سال ۲۰۱۸ معرفی خواهد شد. دونگ-جینگ دو هفته‌ پیش در بیانیه‌ی خود اشاراتی به گوشی مورد بحث داشت. حال گفته شده که گوشی تاشوی سامسونگ به‌تازگی تأییدیه‌ی آژانس رادیویی ملی (NRA) کره‌ی جنوبی را هم دریافت کرده است.پر واضح است که این تلفن هوشمند مذکور، با شناسه‌ی مدل SM-G888N0 در آژانس رادیویی ملی کره رؤیت شده است.

بد نیست اشاره ای هم داشته باشیم که؛این شماره‌ مدل، پیش از این هنگام دریافت گواهی بلوتوث گوشی گلکسی ایکس نیز مشاهده شده بود. محصول مورد بحث گواهی بلوتوث را در ماه جولای دریافت کرد. حال که این دستگاه گواهی NRA را هم دریافت کرده است، به‌ نظر می‌رسد فاصله‌ی زیادی تا معرفی آن باقی نمانده باشد.در واقع احتمال دارد گلکسی ایکس سامسونگ پیش از پایان سال جاری رونمایی شود.نظر شما در باره این تلفن هوشمند چیست؟با ادامه خبر با ما باشید…

 

گلکسی ایکس

کدنام پروژه‌ی گوشی هوشمند تاشوی سامسونگ «پروژه‌ی والی» است. حال باید دید انتخاب نام آیفون X (آیفون ۱۰) باعث خواهد شد سامسونگ نیز نام نهایی محصول تاشوی خود را تغییر دهد.ساخت دستگاه‌های تاشو یک طرح بسیار جذاب به‌ نظر می‌رسد که اگر این طرح منجر به ساخت یک‌ محصول نهایی شود، مسلما سامسونگ در آینده می‌تواند بدون افزایش دادن ابعاد فیزیکی گوشی‌های هوشمند، از صفحه‌ نمایش‌ بزرگ‌تر در آن‌ها استفاده کند.

هر دو‌ تأییدیه‌ای که اخیرا در مورد گوشی گلکسی ایکس سامسونگ منتشر شده است، حاکی از آن هستند که احتمالا فاصله‌ی زیادی تا معرفی رسمی این دستگاه نداریم. بنابراین می‌توان انتظار داشت به‌زودی با معرفی گلکسی ایکس، اطلاعات کاملی در مورد این محصول در دسترس قرار گیرد.

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.