برنامه اتصال گوشی به تلوزیون ال جی

نحوه اتصال گوشی به تلوزیون ال جی

اغلب پیش آمده است که بخواهید گوشی هوشمند خود را به یک تلوزیون هوشمند متصل کنید تا از کیفیت و وضوح تصاویر و فایل های چند رسانه ای موجود بهره کافی را ببرید. اگر شما تلوزیون ال جی خود را در دهه اخیر خریداری کرده باشید حتما یک پورت HDMI دارد. این پورت وظیفه پشتیبانی و انتقال اطلاعات مولتی مدیا را دارد.

راه های متفاوتی برای متصل کردن دو سیستم هوشمند به همدیگر وجود دارد که یکی از این راه ها، استفاده از تکنولئژی بلوتوث است. شما می توانید با فعال کردن بلوتوث هر دو دستگاه هوشمند آن ها را به هم متصل کنید. تلوزیون های جدید ال جی همانند گوشی ها دارای منو تنظیمات هستند که شما برای انجام این کار می بایست به قسمت تنظیمات بلوتوث تلوزیون خود رفته و از آنجا قابلیت Discoverable را فعال کنید. پس از انجام این کار، بلوتوث گوشی هوشمند خود را روشن کرده و فایل چند رسانه ای خود را انتقال دهید البته لازم به ذکر است که بدانید پس از ارسال در خواست پذیرش از سوی گوشی هوشمند شما می بایست یک کد پذیرش همسان با گوشی را از طریق دکمه های تلوزیونتان ارسال کنید.

اتصال گوشی به تلویزیون

یکی دیگر از راه های متصل شدن گوشی هوشمند و تلوزیون ال جی استفاده از فناوری وای فای می باشد. در این تکنولوژی همانند بلوتوث می بایست به قسمت تنظیمات رفته و وای فای را فعال کنید. در این روش هم می بایست یک کد تایید را وارد کنید.

یکی دیگر از راه های موجود برای اتصال کردن ای دو سیستم هوشمند استفاده از کابل MHL برای اتصال است. پس از تهیه این مدل از کابل کافی است که دو سیستم را به این کابل متصل کنید و از تماشای محتویات پلتفرم اندرویدی تحت تلوزیون خود نهایت استفاده را ببرید و نکته هائز اهمیت در اینجا این است که شما به هیچ نرم افزار یا فرایند روتی برای اتصال نیازی ندارید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code