توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است

توییتر در حال تست قابلیت ارسال همزمان چند توییت است

واضح است که،توییتر ( Twitter) یک شبکهٔ اجتماعی و سرویس ارائه دهندهٔ میکروبلاگ است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ۲۸۰ حرف، پیام متنی را که توییت (به انگلیسی: Tweet) نامیده می‌شود، ارسال کنند. یکی از ویژگی‌های توییتر محدود بودن به تایپ تنها ۲۸۰ کاراکتر است. این دو شناسه به قدری نو بود که به سرعت در بین کاربران اینترنت به محبوبیّت رسید. در توییتر افزون برفرستادن نوشتار می‌توان فیلم، عکس، و صدا نیز فرستاد.

براساس آخرین اخبار واطلاعات رسیده،حاکی از آن دارند که،تغییرات زیادی در توییر اعمال شده است.شایان ذکر است که؛ آن ها ابتدا محدویت کاراکتری توییت ها را دو برابر کردند و به رقم ۲۸۰ کاراکتر رساندند و بعد ها هم شایعاتی به گوش رسید که نشان می داد این کمپانی می خواهد ویژگی Tweetstorm را به صورت رسمی به سرویس خود آورده و قابلیت ارسال همزمان چند توییت متوالی را فراهم کند.

 

 توییتر

سرانجام، بعد از گذشت دو ماه ، توییتراین ویژگی را تایید کرد. ناگفته نماند که؛ آن ها فعلا در حال تست Tweetstorm هستند اما با این وجود بعضی کاربران گزارش داده اند که قابلیت یاد شده را در ورژن کنونی توییتر یعنی ۷٫۲۲٫۰ دیده اند و عده دیگری هم گفته اند این ویژگی بعد از نصب نسخه آلفا ۷٫۲۴٫۰ نمایان شده است.

گفتنی است که،در نسخه جدید توییتر، هنگام ارسال توییت یک آیکون + وجود دارد که به با آن می توانید توییت ها را به یکدیگر متصل کرده و سپس با Tweet All همه را با هم ارسال کنید. با این کار، توییت ها به صورت متصل برای فالوورها نمایش داده می شوند و دیگر خبری از مشکلات قبلی نیست.در کنار افزایش محدودیت کاراکترها، به نظر می رسد وجود قابلیت Tweetstorm به خاطر حفظ کاربران پرطرفدار و تحلیلگرانی است که فالوورهای زیادی دارند اما به دلیل محدودیت در ارسال مطالب بلند، از سرویس های دیگری استفاده می کنند.

 

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.