origion چیست؟

اوریجن چیست؟

اوریجن یک نرم افزاری است برای خرید و پخش بازی های رایانه ای به صورت آنلاین و یا حتی امکان برقراری چت می باشد. یه طور کلی اوریجن یک شبکه مدیریت بازی های رایانه ای بر روی کامپیوتر و یا سیستم هوشمند شما می باشد. اوایل نرم افزار اوریجن با نام EA Downlodear فعالیت میکرد که از سال ۲۰۱۱ توسط شرکت EA به اورجین تغییر یافت شد.

 در ابتدا شما باید یک اکانت اوریجن برای خود درست کنید و پس از آن بازی های خود را مدیریت و سازماندهی کنید. لازم به ذکر است که یک نرم افزار دیگری هم با همین خصوصیات وجود دارد و برخی معتقد هستند که قریب به ۸۰ درصد شبیه به نرم افزار شرکت Valve یعنی Steam می باشد!

یکی از تفاوت های این دو نرم افزار فوق الذکر، نحوه پشتیبانی از برندهای بازی می باشد. Origin بازیهای شرکت EA را فقط پشتیبانی می کند و شما تنها می توانید بازیهایی که برای شرکت EA می باشد را خریداری کرده و در اکانت خود فعال کنید.

ساخت اکانت Origion

بخش ۱ برای کسانی می باشد که از قبل اکانت داشتند و بخش ۲ برای کسانی که عضو جدید می باشند، هست.

اورجین چیست؟

تمامی فیلد ها را با دقت پر کنید فیلد یوزر نامی می باشد که شما برای نمایش نامتان در اورجین استفاده خواهید کرد.

اورجین چیست؟

پس از وارد شدن به حساب کاربری از TAB بالا می توانید بر روی گزینه Redeem Code کلیک کرده و سی دی کی بازی مورد نظر را وارد کنید.

برای راه اندازی بازی ها هم نیازی به دانلود کل حجم بازی نیست می توانید DVD بازی مورد نظر را تهیه کرده و بازی را نصب کنید، سپس محتویات آن را به مسیر زیر انتقال دهید ( دقت داشته باشید بازی را نباید کرک کنید )  X:\Program Files (x86)\Origin Games

حال بر روی بازی مورد نظر کلیک راست کرده و بر روی Download کلیک کنید. نرم افزار اوریجین به طور خودکار فایل های کرک شده را پاک کرده و از اول دانلود میکند. در صورت نیاز نیز بازی را به آخرین ورژن آپدیت خواهد کرد.

اورجین چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.