تصاویری از هواوی پی ۲۰، پی ۲۰ پلاس و پی ۲۰ پرو فاش شد

تصاویری از هواوی پی ۲۰، پی ۲۰ پلاس و پی ۲۰ پرو فاش شد

با شرکت چینی هوآوِی ( Huawei)، شرکت چند ملیتی در زمینه شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطات است. هوآوِی بزرگ‌ترین شرکت ارائه کننده سرویس‌های ارتباطی پس از پیشی گرفتن از اریکسون در سال ۲۰۱۲ در جهان است .اگر منتظر آخرین اخبار مرتبط با محصولات مخابراتی و پرچمدار جدید هوآوی هستید،بد نیست با ما همراهی نمایید.تصاویر به‌دست‌آمده، هواوی پی ۲۰ و نسخه پلاس و پرو آن‌‏ را با دوربین سه‌گانه نشان می‌دهند. اعضای جدید سری پی به‌زودی معرفی خواهند شد.تصاویر تازه منتشرشده، طراحی احتمالی سه گوشی هواوی پی ۲۰، پی ۲۰ پلاس و پی ۲۰ پرو را فاش می‏‌کند. به‌ نظر می‌رسد که در تمامی مدل‌ها، از دوربین سه‌گانه استفاده شده است.

اگر شما یکی از علاقه مندان حوزه عکاسی و هنر می باشید قطعا این مدل بسیار نظر شما را جلب خواهد کرد،زیرا ، پی ۲۰ به لطف دوربین سه‌گانه می‌تواند تصاویر ۴۰ مگاپیکسلی به ثبت برساند و زوم هیبریدی پنج برابری ارائه می‌دهد. روی کاغذ، به‌ نظر می‌رسد اعضای جدید سری پی جزو بهترین گوشی‌ها در زمینه‌ی عکاسی در سال ۲۰۱۸ خواهند بود؛ هرچند مشخص نیست دوربین سه‌گانه هواوی پی ۲۰ چه قابلیت‌هایی ارائه می‌دهد.

به‌ نظر می‌رسد جانشین هواوی پی ۱۰ و هواوی پی ۱۰ پلاس از نظر طراحی مشابه خواهند بود؛ هر دو مدل، سنسور اثر انگشت در پنل جلو دارند و دوربین سه‌گانه آن‌ها به‌صورت نامتقارن در پنل پشتی جای گرفته است. باید اشاره کرد که مانند پی ۱۰، چینش دوربین‌ها در پی ۲۰ به‌صورت افقی است و در هواوی پی ۲۰ پلاس، دوربین‌ها به‌صورت عمودی چیده شده‌اند. ظاهراْ در تمامی مدل‌ها، بخشی از پنل پشتی با بافتی متفاوت متمایز شده است؛ مانند آنچه در میت ۱۰ پرو و میت ۱۰ دیده‌ بودیم. در حال‌ حاضر مشخص نیست نسخه عادی و پلاس پرچم‌دار بعدی هواوی چه تفاوت‌هایی با یکدیگر خواهند داشت.

 

هواوی

همچنین شایان ذکر است که؛سومین مدل از سری پی ۲۰ گوشی‌های پرچم‌دار هواوی با پسوند «پرو» عرضه خواهد شد که احتمالاً نسبت ابعاد بدنه به نمایشگر آن، بالاتر از سایر مدل‌ها است. این مدل به تبعیت از آیفون ۱۰ اپل، در بالای نمایشگر بریدگی دارد و برخلاف پرچم‌دار ۲۰۱۷ کوپرتینویی‌ها، پی ۲۰ پرو حاشیه‌ی پایین نمایشگر را حفظ کرده است. هواوی با عرضه پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس، حسگر اثر انگشت را به پنل جلوی گوشی‌های پرچم‏‌دار خود انتقال دادِ اما در فبلت میت ۱۰ پرو، مجدداً از یک سنسور اثر انگشت در پنل پشتی استفاده کرده است.

در انتهای خبر گفتنی است که؛تراشه کرین ۹۷۰، پردازش محتوای مختلف را در هواوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پلاس بر عهده خواهد گرفت؛ شرکت چینی از این پردازنده بالارده‌، در میت ۱۰ و میت ۱۰ پرو استفاده کرده است. به احتمال زیاد، هواوی پی ۲۰ پرو با نسخه ارتقاء یافته پردازنده جدید خود یعنی کرین ۹۷۵ عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود هر سه مدل، حداقل به ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده باشند.گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن هستند که هواوی پی ۲۰ به همراه دیگر اعضای جدید سری پی در نمایشگاه MWC 2018 بارسلون معرفی خواهد شد. کنگره جهانی موبایل از تاریخ ۲۶ فوریه (هفتم اسفندماه) برگزار خواهد شد .

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.