اپلیکیشن LG Wallet برای LG G7 پیش از رونمایی آن در گوگل پلی قرار گرفت

اپلیکیشن LG Wallet برای LG G7 پیش از رونمایی آن در گوگل پلی قرار گرفت

کمپانی ال‌جی ، ( LG Electronics) شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که بعنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود. در فضای مجازی بسیاری از افراد نگران این قضیه هستند که پسورد بانکی خود توسط افراد سودجو در فضای مجازی به سرقت برود،در همین راستا کمپانی ال جی راه حلی در این باره ارائه داده است. طبق آخرین گزارشات رسیده از این کمپانی حاکی از آن دارند که؛اپلیکیشن LG Wallet توسط شرکت ال جی منتشر شد. برنامه LG Wallet در حالی منتشر شده که هنوز تا رونمایی رسمی گوشی پرچمدار ال جی جی ۷ (LG G7) چندین هفته زمان باقی مانده است.

شایان ذکر است که؛کاربرد اپلیکیشن LG Wallet پرداخت ایمن به وسیله گوشی هوشمند است.ال جی به تازگی اپلیکیشن LG Wallet را عرضه کرده است. این برنامه اندرویدی، ابزاری بسیار ایمن برای انجام پرداخت‌های موبایلی بوده و برای گوشی های بالارده این شرکت کره‌ای توسعه پیدا کرده است. نکته بسیار جالب درباره آن، اختصاصی بودن برنامه برای ال جی جی ۷ (در حال حاضر) است، اما می‌دانیم تا زمان رونمایی این گوشی پرچمدار حداقل چند هفته‌ای زمان باقی مانده است.

 

LG Wallet

البته ممکن است این برنامه مجددا از گوگل پلی حذف شده و بعد از رونمایی ال جی جی ۷ مجددا بر روی فروشگاه رسمی عرضه اپلیکیشن‌های اندرویدی قرار بگیرد. در غیر این صورت امیدواریم شرکت سازنده هر چه زودتر بخش مربوط به توضیحات این نرم افزار را به‌روز کند تا بتوانیم اطلاعات بیشتری پیرامون آن به دست بیاوریم.

گفتنی است که؛در حال حاضر اپلیکیشن LG Wallet غیر قابل استفاده است، اما شاید کاربران گوشی ال جی وی ۳۰ قادر به نصب آن باشند. با مراجعه به فروشگاه Google Play می‌توان این برنامه را دانلود کرد، اما بدون شک این کار هیچ فایده‌ای نخواهد داشت. همانطور که از نام نرم افزار پیداست، قرار است جایگزین سرویس LG Pay کنونی شود. این‌ها تمام اطلاعاتی هستند که در حال حاضر پیرامون اپلیکیشن LG Wallet در اختیار داریم. باید منتظر ماند تا ابتدا گوشی ذکر شده رونمایی شود وسپس قابلیت استفاده از این اپلیکشن فراهم آید.

 

منبع

این نوشته تا چه حد مفید بود؟
[Total: 0 Average: 0]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.