افشای شماره تلفن ستارگان سریال بازی تاج و تخت توسط هکرها

افشای شماره تلفن ستارگان سریال بازی تاج و تخت توسط هکرها

هک شدن HBO علاوه بر فاش شدن فیلم‌نامه چند قسمت از سریال بازی تاج و تخت، سبب افشاء شماره‌ی موبایل و ایمیل بازیگران این مجموعه‌ی تلویزیونی هم  شد.

هک شدن HBO عواقب سنگینی برای این کمپانی آمریکایی در پی داشته است.  بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، هکرها با نفوذ در سرورهای HBO اقدام به سرقت بیش از ۱.۵ ترابایت اطلاعات کرده‌اند که شامل فیلم‌نامه‌ی قسمت‌های بعدی سریال بازی تاج و تخت و همچنین دو قسمت سریال Ballers و Room 104 می شود. به گزارش گاردین، هکرها بیش از ۳.۴ گیگابایت از اطلاعات را فاش کرده‌اند. هکرها در پی دریافت مبلغی باج ب از HBO برای عدم انتشار سایر اطلاعات هک‌شده هستند.

در میان اطلاعات مسروقه، اطلاعات مربوط به شبکه‌ی داخلی و رمزهای عبور شبکه‌ی داخلی HBO هم وجو دارد. بنا بر گزارش‌های منتشرشده، یکی از اسنادی که فاش شده، شامل اطلاعاتی نظیر آدرس ایمیل و شماره‌ی موبایل بازیگران سریال بازی تاج و تخت مانند لنا هدی (Lena Headey)، پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) و امیلیا کلارک (Emilia Clarke) است.

HBO اعلام کرده که در حال بررسی اطلاعات مسروقه برای تصمیم‌گیری در مورد سیاست‌های آینده‌ی کمپانی است. سخنگوی این شرکت اعلام کرده که بر اساس بررسی‌های انجام‌شده، به نظر نمی‌رسد سیستم ایمیل این کمپانی به‌طور کامل مورد حمله واقع شده و تمام اطلاعات آن به سرقت رفته باشد.

 افشای شماره تلفن ستارگان سریال بازی تاج و تخت توسط هکرها

کاملاً مشخص نیست که هکرها موفق شده باشند به دسترسی قسمت‌های آینده‌ی سریال بازی تاج و تخت پیدا کنند. قسمت چهارم از این سریال هم که هفته‌ی گذشته پیش از پخش رسمی در فضای اینترنت قرار گرفت؛ نه به علت انتشار توسط هکرها، بلکه به علت انتشار اشتباه پخش کننده‌ی هندی این سریال در فضای آنلاین بود.

منبع :

www.zoomit.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.