برنامه ایرانی جایگزین تلگرام

جایگزین تلگرام چیست؟

در پی فیلتر شدن تلگرام، تمامی کاربران این برنامه به دنبال یک پیام رسان دیگری برای جایگزین کردن این برنامه می باشند. مدت ها بود که آوای فیلتر شدن تلگرام از سوی مسئولین به گوش می رسید اما زمان قطعی را به منزله فیلترینگ تلگرام اعلام نکرده بودند.

حال این سوال پیش می آید که سمت و سوی کاربران به سمت کدام اپلیکیشن می باشد؟ کابران کدام برنامه نرم افزاری را برای خودشان انتخاب می کنند؟ معیار این انتخاب چه چیز هایی می باشد؟ کاربران فضای مجازی به دنبال برنامه ای می باشند که تمامی اطلاعات آن ها  و حریم خصوصی آن ها حفظ شود. پیام رسان هایی مناسب می باشد که از امنیت بالایی برخوردار باشند.

برنامه های مختلفی چه از نوع ایرانی و از نوع خارجی در رابطه با این موضوع وجود دارد. یکی از این پیام رسان ها ، پیام رسان سروش می باشد که تقریبا همگی نام آن را شنیده ایم. پیام رسان سروش یک پیام رسان ایرانی و جایگزین ایرانی تلگرام می باشد که علاوه بر امکان چت فردی و گروهی، امکانت دیگر تماس صوتی، ایجاد کانال‌های تعاملی، پرداخت قبض، خرید شارژ آسان و پرداخت پول را به کاربران خود می‌دهد. برای سروش می‌توان تم‌های مختلفی ساخت و از تم‌های ساخت شده موجود نیز استفاده کرد.

برنامه ایرانی جایگزین تلگرام

سیستم عامل های مورد نیاز این برنامه نرم افزاری، اندروید، آی او اس، ویندوز، لینوکس و MacOS می باشد و از قابلیت های خوب این مدل از برنامه نرم افزاری می باشد که می تواند با تمامی سیستم عامل های موجود خودش را تطبیق دهد.

یکی دیگر از اپلیکیشن های ایرانی موجود در این ارتباط، برنامه بیسفون پلاس می باشد. از قابلیت های این برنامه امکان چت گروهی و فردی و تماس های صوتی می باشد. در این برنامه ایرانی می توانید گروه و کانال بسازید و با مخاطبان خود در ارتباط باشید.

پیام‌رسان بیسفون پلاس را می‌توانید روی دستگاه‌های اندرویدی و آی‌اواس نصب کنید و با آن ارتباطی سریع‌تر از اپلیکیشن‌های خارجی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.